Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Geraltzriviv

18 sierpnia 2021, 15:32

Ja z 2009, więc tak pomiędzy

Avatar Zwykla_Anonka

Edytowano - 11 sierpnia 2021, 21:51

POTĘŻNE REL

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Zwykla_Anonka

13 sierpnia 2021, 22:25

@NowszyRevLer: Mam taką nadzieję

Avatar Zwykla_Anonka

13 sierpnia 2021, 22:25

Avatar Saratowexebielozierskjpg

13 sierpnia 2021, 16:48

Najrelniejszy rel na świecie, pamiętam nawet jak w 1. klasie 4-klasiści się tacy wydawali, a jak byłem w 8. klasie, to 6-klasiści wydawali się być dla mnie gówniakami, większość nie sięgała mi do klatki piersiowej.

Avatar OliwiaFish

13 sierpnia 2021, 14:04

rel

Avatar Ireek

12 sierpnia 2021, 10:25

ja jak byłe w 1 klasie to miałem takie ale będę cool w 6-7 klasie a teraz idę od 6 i nie czuje się fajny

Avatar Bladadupa23

13 sierpnia 2021, 10:22

@Ireek: ja tak samo tylko tylko niechciało mi się pisać

Avatar Bladadupa23

13 sierpnia 2021, 10:21

Było

Avatar
Mametchi_Pro_Student

12 sierpnia 2021, 17:00

Było.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2021, 15:32

Rel

Avatar makaron10

12 sierpnia 2021, 12:51

Rel bardzo

Avatar jejaplxiaomi

12 sierpnia 2021, 10:15

Rel w ...j
Do tego młodsze dzieciaki w mojej byłej szkole były od nas niższe i taki 6 klasista sięgał mi do klaty

Avatar flashpoolbanxso

12 sierpnia 2021, 09:52

Gorzej jest z różnica pomiędzy 1, a 4 klasa technikum/liceum

Avatar nwmjakomdacnazwexd

12 sierpnia 2021, 00:00

trochę rel

Avatar Spider007

11 sierpnia 2021, 23:40

Ja w 1 klasie:
To szóstoklasiści istnieją?!

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2021, 22:40

Bardzo rel

Avatar NowszyRevLer

11 sierpnia 2021, 22:32

Podziwiałem moja starszą siostrę o to, że jest w 6 klasie, tak sobie teraz myślę, że na próżno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Dwa oblicza

Drewniany kominek

Co to takiego?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka