Leo Messi odchodzi z Barcelony po 20 latach ponieważ nie mógł podpisać kontraktu (problemy finansowe klubu) i przeszedł do Paryża, gdzie będzie zarabiał 35 milionów euro rocznie.
Wiele osób twierdzi że udawał łzy podczas ostatniej konferencji w Barcelonie i przeszedł do stolicy Francji tylko ze względu na pieniądze.
No nie wiem może on według niektórych powinien chodzić i płakać w tym psg, biegać i płakać, no trzeba sie odnajdywać w wielu różnych sytuacjach, a ludzie myślą że jak sie uśmiechnął kilka razy to już P$G i już nie jest mu smutno. Serio niektorzy powinni sie rozpedzic i wbiec w ściane.
On nie mógł grać za darmo ponieważ w premiera division sa takie przepisy ze nowy kontrakt musi miec 50% płacy z poprzedniego poprawcie mnie jesli sie myle
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2021, 15:10
Objaśni ktoś sytuację?
Odpisz
12 sierpnia 2021, 16:25
Leo Messi odchodzi z Barcelony po 20 latach ponieważ nie mógł podpisać kontraktu (problemy finansowe klubu) i przeszedł do Paryża, gdzie będzie zarabiał 35 milionów euro rocznie.
Wiele osób twierdzi że udawał łzy podczas ostatniej konferencji w Barcelonie i przeszedł do stolicy Francji tylko ze względu na pieniądze.
Odpisz
13 sierpnia 2021, 09:32
@hanter013: przecież zgodził się obniżyć zarobki ale tak bardzo obniżyć się zgodził ze aż LaLiga tego zabrania
Odpisz
12 sierpnia 2021, 14:37
No nie wiem może on według niektórych powinien chodzić i płakać w tym psg, biegać i płakać, no trzeba sie odnajdywać w wielu różnych sytuacjach, a ludzie myślą że jak sie uśmiechnął kilka razy to już P$G i już nie jest mu smutno. Serio niektorzy powinni sie rozpedzic i wbiec w ściane.
Odpisz
11 sierpnia 2021, 17:54
On nie mógł grać za darmo ponieważ w premiera division sa takie przepisy ze nowy kontrakt musi miec 50% płacy z poprzedniego poprawcie mnie jesli sie myle
Odpisz
12 sierpnia 2021, 13:51
@oneXD: masz rację
Odpisz
12 sierpnia 2021, 12:05
Piłkarzyki się zesrały
Odpisz
12 sierpnia 2021, 12:05
@Bracingcobra: nie chodzi mi o tego mema, bo tu op się zesrał, ale piłkarzyki ogólnie się zesrały
Odpisz
11 sierpnia 2021, 16:10
No ja myślę, że to normalne jest w jego sytuacji płacz
Odpisz
11 sierpnia 2021, 18:01
@PrequelFan: No i trafił do Francji, niestety
Odpisz