Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Frustrujące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2022, 17:58
U mnie na podwórku jeszcze można kupić gumy kulki i te lody...
Odpisz
13 sierpnia 2021, 16:48
Pamiętam te lody Iza, są zayebiste
Odpisz
11 lutego 2022, 10:42
@PieselWojownik: ja też
Odpisz
11 lutego 2022, 10:41
A co z chrupkami Reksio?
Odpisz
13 sierpnia 2021, 19:29
*Czarny humor w komentarzach time*
Odpisz
13 sierpnia 2021, 19:00
tak
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2021, 18:43
Wynoszę o dodanie maczug i oranzadek w proszku i lodów Inne
Odpisz
13 sierpnia 2021, 09:34
Nie próbowałem nic poza obydwoma lodami. Nie to pokolenie
Odpisz
13 sierpnia 2021, 11:10
@PyraJejanska: nawet gum?
Odpisz
13 sierpnia 2021, 14:50
@Kiilano: chciałem ale nigdy nie były blisko mojego domu.
Odpisz
13 sierpnia 2021, 16:45
@PyraJejanska: szkoda, teraz w spożywczaku 10 takich po 1zł chodzą
Odpisz
13 sierpnia 2021, 11:17
Nie znam ich F
Odpisz
13 sierpnia 2021, 11:16
Odpisz
13 sierpnia 2021, 10:17
Odpisz
13 sierpnia 2021, 10:38
@LadyDialga: Nadal można takie kupić, nawet w tym tygodniu jadłem.
Odpisz
13 sierpnia 2021, 10:38
rel
Odpisz
13 sierpnia 2021, 10:30
Odpisz
13 sierpnia 2021, 09:43
Mem fajny ale brakuje tu jupika >:/
Odpisz
12 sierpnia 2021, 14:00
Odpisz
13 sierpnia 2021, 09:43
@gaandzia: Zdecydowanie tak
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2021, 09:35
O c..j gumy kulki, nostalgia 1000+
Odpisz
12 sierpnia 2021, 14:27
O ku*wa, wyraźnie do dzisiaj pamiętam jak jadłem te lody
Odpisz
12 sierpnia 2021, 15:06
@Damond: Jeśli mówisz o pudełkowych to przecież wciąż można je kupić.
Odpisz
12 sierpnia 2021, 16:03
To czy można je kupić a to kiedy ostatnio je jadłem to dwie inne rzeczy
Odpisz
13 sierpnia 2021, 09:14
Ja je jadłem tydzień temu :P
Odpisz
13 sierpnia 2021, 09:27
@Kalendarz365: ja z 10 lat temu
Odpisz