Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nie zadzieraj z bobrami
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 11:37
Boomerskie żarty
Odpisz
27 lutego 2014, 14:47
Nie no rozumiem że to szydzi z ludzi którzy bez internetu nie maja również życia. No ale często ludzie siedzą właśnie w internetach po to by właśnie znaleźć swoja boginię. Kpienie, kpieniem ale w miarę norm, a nie takie wyolbrzymianie.
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:30
@Mnich1: nom
Odpisz
6 września 2015, 19:34
ale ma cyce
Odpisz
27 sierpnia 2014, 14:55
Nie gram w gry, bo nie mam życia. Gram w gry, bo chcę mieć wiele żyć.
Odpisz
27 lutego 2014, 15:03
idiota
Odpisz