Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BabaMariolaHobbista

18 marca 2022, 12:34

Tarnobrzeg moment
Warszawa moment
Kołobrzeg moment

Avatar Are_you_retarded2021

17 stycznia 2022, 17:38

Tymczasem ja który mieszka w Lipnie :

Avatar kokomando

14 sierpnia 2021, 23:19

Czyli na północy mieszkają furasy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Darwidx

7 września 2021, 01:59

@kokomando: Potwierdzam.

Avatar miesny_budyn

7 września 2021, 22:07

@AlPoziomka: ekchem
UwU i OwO jest bardziej furasowe
bdw fajne na rozpoczęcie gównoburzy

Avatar Verdaniusz67

14 sierpnia 2021, 22:53

Nowy Sącz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar GigannPlus

21 sierpnia 2021, 18:16

@Piksel654: stary sącz to na odwrut też stary sącz

Avatar NigdyNieWiesz

21 sierpnia 2021, 19:00

@Piksel654: ooo witam sąsiada

Avatar
TostKiszony

21 sierpnia 2021, 02:06

Białystok

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2021, 23:38

bydgoszczów, bydgoszczowo?

Avatar Burgerchinski

19 sierpnia 2021, 18:24

Jelenia Góra

Avatar XaVery

18 sierpnia 2021, 17:22

Tymczasem Warszawa:

Avatar Fusiak102

18 sierpnia 2021, 01:37

Stróża.

Avatar Fusiak102

18 sierpnia 2021, 01:36

Łódź

Avatar Kapitalista

17 sierpnia 2021, 11:27

Gdańsk.

Avatar Knietjan

15 sierpnia 2021, 18:38

Zwoleń, czarnolas, Radom, Lipsko, ... :
let us introduce ourselves

Avatar Knietjan

15 sierpnia 2021, 18:38

@Knietjan: no dobra Radom to nie miasto ale już niech będzie

Avatar Baturaj

16 sierpnia 2021, 19:57

@Knietjan: Radom to miasto-państwo.

Avatar WojownikBody

15 sierpnia 2021, 23:33

Warszawów

Avatar dawid51

15 sierpnia 2021, 23:12

Moja miejscowość kończy się na ok

Avatar Nalesnikboi

15 sierpnia 2021, 08:43

Mieszkam w miejscowości z końcówką "ok"

Avatar Godylos5

15 sierpnia 2021, 22:21

@Nalesnikboi: Ołobok?

Avatar ArikaLightCrystal

15 sierpnia 2021, 23:09

@Nalesnikboi: Brok?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kolo_killer
Dodane przez: Kolo_killer

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

To musiało być męczące

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka