memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 sierpnia 2021, 16:39
Zamiast Pepsi przeczytałem penisa XDDDDDD
Odpisz
24 maja 2024, 07:51
@MetalSaiyan: glodnemu chleb na mysli
20 sierpnia 2021, 12:41
Piana też dobra ale oddzielnie
17 sierpnia 2021, 17:36
nie rel nikt nie pije pepsi
17 sierpnia 2021, 00:33
Bo to się nalewa tak jak piwo ale ktoś kto pije pepsi zamiast coca coli i tak nie zrozumie
16 sierpnia 2021, 23:10
Pianka najlepsza (moim zdaniem)
16 sierpnia 2021, 19:45
Trzeba umieć nalewać
16 sierpnia 2021, 18:15
Przechylcie szklankę o 45 stopni i lejcie z umiarkowaną prędkością po ściance. Nie spieni się
16 sierpnia 2021, 17:45
Dlatego woda > pepsi
16 sierpnia 2021, 16:50
Jak odbijesz cole od ścianki szklanki to nie będzie piany
14 sierpnia 2021, 00:12
Pro tip: jak pochylisz szklankę to nie będzie się tak pienić
14 sierpnia 2021, 00:16
Pro tip: jak będziesz pił wodę zamiast Pepsi to nie zdechniesz na miażdżycę
14 sierpnia 2021, 00:52
@rumcajschr: 😎
16 sierpnia 2021, 16:13
@rumcajschr: Protip, jak nie będziesz pić to umrzesz w męczarniach i będziesz mógł słuchać dyskusji Boczka z Pazdziochem, głaszcząc Harambe z Irwinem.
16 sierpnia 2021, 16:03
Pianka też jest zajebista
14 sierpnia 2021, 09:25
Pani sprzedawczyni ze stadionu pozdrawia.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2021, 16:39
Zamiast Pepsi przeczytałem penisa XDDDDDD
Odpisz
24 maja 2024, 07:51
@MetalSaiyan: glodnemu chleb na mysli
Odpisz
20 sierpnia 2021, 12:41
Piana też dobra ale oddzielnie
Odpisz
17 sierpnia 2021, 17:36
nie rel nikt nie pije pepsi
Odpisz
17 sierpnia 2021, 00:33
Bo to się nalewa tak jak piwo ale ktoś kto pije pepsi zamiast coca coli i tak nie zrozumie
Odpisz
16 sierpnia 2021, 23:10
Pianka najlepsza (moim zdaniem)
Odpisz
16 sierpnia 2021, 19:45
Trzeba umieć nalewać
Odpisz
16 sierpnia 2021, 18:15
Przechylcie szklankę o 45 stopni i lejcie z umiarkowaną prędkością po ściance. Nie spieni się
Odpisz
16 sierpnia 2021, 17:45
Dlatego woda > pepsi
Odpisz
16 sierpnia 2021, 16:50
Jak odbijesz cole od ścianki szklanki to nie będzie piany
Odpisz
14 sierpnia 2021, 00:12
Pro tip: jak pochylisz szklankę to nie będzie się tak pienić
Odpisz
14 sierpnia 2021, 00:16
Pro tip: jak będziesz pił wodę zamiast Pepsi to nie zdechniesz na miażdżycę
Odpisz
14 sierpnia 2021, 00:52
@rumcajschr: 😎
Odpisz
16 sierpnia 2021, 16:13
@rumcajschr: Protip, jak nie będziesz pić to umrzesz w męczarniach i będziesz mógł słuchać dyskusji Boczka z Pazdziochem, głaszcząc Harambe z Irwinem.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 16:03
Pianka też jest zajebista
Odpisz
14 sierpnia 2021, 09:25
Pani sprzedawczyni ze stadionu pozdrawia.
Odpisz