Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mafiabenio

15 sierpnia 2021, 08:07

"Dwóch ich było, więc mieli zdecydowaną przewagę"

Avatar ArikaLightCrystal

15 sierpnia 2021, 03:32

I tak nie obronie

Avatar Sebzer

13 sierpnia 2021, 23:50

po prostu stój w bramce i tak piłka nie trafi w siatkę bo zasłaniasz całą bramkę swoim brzuchem

Avatar Orangeria

14 sierpnia 2021, 16:10

@Sebzer: Gapisz mi się na bebech?

Avatar drunk_dude

14 sierpnia 2021, 16:47

@Orangeria: Gapię się bo jest k...a gigantyczny

Avatar baarts

14 sierpnia 2021, 16:58

@Sebzer: miales wilka na avatarze?

Avatar drunk_dude

14 sierpnia 2021, 18:09

@baarts: ja?

Avatar Sebzer

14 sierpnia 2021, 18:21

@baarts: nope

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

14 sierpnia 2021, 21:01

@Orangeria: zerknołem tylko

Avatar onui2

14 sierpnia 2021, 19:51

A potem na VARze sprawdzają i jest spalony

Avatar XDudek

14 sierpnia 2021, 16:32

A potem jeszcze mają pretensje

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2021, 16:47

@XDudek: "JAK TO BRONISZ?! PIŁKI SIĘ BOISZ?! WIĘCEJ Z NAMI NIE GRASZ!! "

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 14 sierpnia 2021, 17:17

@XDudek: Bo takie jeden na jeden bramkarz może wygrać, z dwoma ma małą szansę bo podbiegnie do jednego to ten poda do drugiego ale jeden na jeden wystarczy że wyjdzie z bramki i będzie biegł w stronę atakującego, przecież nie przyjedzie przez ciebie jak przez ducha, może najwyżej okiwać i strzelić a szansa na okiwanie kogokolwiek jest mniejsza niż szansa że atakując 1 na 1 nie strzelisz jak bramkarz będzie w bramce, możesz sobie ustawić piłkę jakbyś karnego strzelał, jeśli bramkarz nie wyjdzie do atakującego 1 na 1 to szanse obronienia stojąc tuż przed bramką są bliskie zera, jakiegokolwiek meczu profesjonalnego nie puścisz bramkarz wychodzi z bramki w stronę napastnika jeśli nie ma obrońców

Chodzi o to żeby nie stać jak kołek i nie czekać na strzał z kilku metrów z zerową szansą obronienia tylko podejść a do strzału nawet nie dojdzie bo przechwycisz piłkę a jak się nie uda to chociaż próbowałeś a stojąc jak kołek nie nie próbujesz tylko się lenisz i za to są wyzwiska od drużyny i NIE BÓJ SIĘ PIŁKI, zrób atak na piłkę przynajmniej z kilku metrów nie dostaniesz nią w ryj a stojąc na bramce i czekając na petardę najmniejsze zmartwienie to strata bramki

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2021, 17:40

@Towarzysz777: Yashin

Avatar XDudek

14 sierpnia 2021, 17:43

@Towarzysz777: dziękuje trenerze personalny

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2021, 17:09

Mecze w TF2 wypełnione po brzegi botami i cheaterami be like:

Avatar olimpicYT3356

Edytowano - 14 sierpnia 2021, 16:39

Literalnie ja na każdym WFie kiedy chce mi się stać na bramce

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 sierpnia 2021, 00:10

A potem jeszcze z pretensjami "k...a gruby jak ty bronisz?"

Avatar Riczi_09

14 sierpnia 2021, 09:24

Mam tak samo.

Avatar Ksiondz

13 sierpnia 2021, 23:43

Jesteś gruby, poradzisz sobie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fergus

Równi i równiejsi

I po kłopocie

Nie zadzieraj z bobrami

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka