@XDudek: Bo takie jeden na jeden bramkarz może wygrać, z dwoma ma małą szansę bo podbiegnie do jednego to ten poda do drugiego ale jeden na jeden wystarczy że wyjdzie z bramki i będzie biegł w stronę atakującego, przecież nie przyjedzie przez ciebie jak przez ducha, może najwyżej okiwać i strzelić a szansa na okiwanie kogokolwiek jest mniejsza niż szansa że atakując 1 na 1 nie strzelisz jak bramkarz będzie w bramce, możesz sobie ustawić piłkę jakbyś karnego strzelał, jeśli bramkarz nie wyjdzie do atakującego 1 na 1 to szanse obronienia stojąc tuż przed bramką są bliskie zera, jakiegokolwiek meczu profesjonalnego nie puścisz bramkarz wychodzi z bramki w stronę napastnika jeśli nie ma obrońców
Chodzi o to żeby nie stać jak kołek i nie czekać na strzał z kilku metrów z zerową szansą obronienia tylko podejść a do strzału nawet nie dojdzie bo przechwycisz piłkę a jak się nie uda to chociaż próbowałeś a stojąc jak kołek nie nie próbujesz tylko się lenisz i za to są wyzwiska od drużyny i NIE BÓJ SIĘ PIŁKI, zrób atak na piłkę przynajmniej z kilku metrów nie dostaniesz nią w ryj a stojąc na bramce i czekając na petardę najmniejsze zmartwienie to strata bramki
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2021, 08:07
"Dwóch ich było, więc mieli zdecydowaną przewagę"
Odpisz
15 sierpnia 2021, 03:32
I tak nie obronie
Odpisz
13 sierpnia 2021, 23:50
po prostu stój w bramce i tak piłka nie trafi w siatkę bo zasłaniasz całą bramkę swoim brzuchem
Odpisz
14 sierpnia 2021, 16:10
@Sebzer: Gapisz mi się na bebech?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 16:47
@Orangeria: Gapię się bo jest k...a gigantyczny
Odpisz
14 sierpnia 2021, 16:58
@Sebzer: miales wilka na avatarze?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 18:09
@baarts: ja?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 18:21
@baarts: nope
Odpisz
14 sierpnia 2021, 21:01
@Orangeria: zerknołem tylko
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:51
A potem na VARze sprawdzają i jest spalony
Odpisz
14 sierpnia 2021, 16:32
A potem jeszcze mają pretensje
Odpisz
14 sierpnia 2021, 16:47
@XDudek: "JAK TO BRONISZ?! PIŁKI SIĘ BOISZ?! WIĘCEJ Z NAMI NIE GRASZ!! "
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2021, 17:17
@XDudek: Bo takie jeden na jeden bramkarz może wygrać, z dwoma ma małą szansę bo podbiegnie do jednego to ten poda do drugiego ale jeden na jeden wystarczy że wyjdzie z bramki i będzie biegł w stronę atakującego, przecież nie przyjedzie przez ciebie jak przez ducha, może najwyżej okiwać i strzelić a szansa na okiwanie kogokolwiek jest mniejsza niż szansa że atakując 1 na 1 nie strzelisz jak bramkarz będzie w bramce, możesz sobie ustawić piłkę jakbyś karnego strzelał, jeśli bramkarz nie wyjdzie do atakującego 1 na 1 to szanse obronienia stojąc tuż przed bramką są bliskie zera, jakiegokolwiek meczu profesjonalnego nie puścisz bramkarz wychodzi z bramki w stronę napastnika jeśli nie ma obrońców
Chodzi o to żeby nie stać jak kołek i nie czekać na strzał z kilku metrów z zerową szansą obronienia tylko podejść a do strzału nawet nie dojdzie bo przechwycisz piłkę a jak się nie uda to chociaż próbowałeś a stojąc jak kołek nie nie próbujesz tylko się lenisz i za to są wyzwiska od drużyny i NIE BÓJ SIĘ PIŁKI, zrób atak na piłkę przynajmniej z kilku metrów nie dostaniesz nią w ryj a stojąc na bramce i czekając na petardę najmniejsze zmartwienie to strata bramki
Odpisz
14 sierpnia 2021, 17:40
@Towarzysz777: Yashin
Odpisz
14 sierpnia 2021, 17:43
@Towarzysz777: dziękuje trenerze personalny
Odpisz
14 sierpnia 2021, 17:09
Mecze w TF2 wypełnione po brzegi botami i cheaterami be like:
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2021, 16:39
Literalnie ja na każdym WFie kiedy chce mi się stać na bramce
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2021, 00:10
A potem jeszcze z pretensjami "k...a gruby jak ty bronisz?"
Odpisz
14 sierpnia 2021, 09:24
Mam tak samo.
Odpisz
13 sierpnia 2021, 23:43
Jesteś gruby, poradzisz sobie
Odpisz