Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Równi i równiejsi
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2021, 06:45
imo wyznawanie miłości przez internet dla frajerów
Odpisz
14 sierpnia 2021, 09:09
kusi mnie powiedzieć "powiedział ktoś kto nigdy miłości nie zaznał" ale nie powiem tego bo to już zbyt chamskie xdd
Odpisz
14 sierpnia 2021, 10:10
@Juliusz_Cezar: dodatkowo nie masz pewności czy aby napewno nie zaznał
Odpisz
14 sierpnia 2021, 10:13
@Gutolov: dlatego tego nie napisalem
Odpisz
14 sierpnia 2021, 15:03
@Juliusz_Cezar: tak, nigdy nie zaznałam prawdziwej miłości
każda osoba, z którą myślałam o wspólnej przyszłości, myślałam że jest dobra, kochana robiła ze mnie żarty po czym wystawiała mnie.
skąd wiedziałeś?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 15:07
ale się nie załamuje bo jestem jeszcze młoda
jeszcze wierzę w udana przyszłość
Odpisz
14 sierpnia 2021, 15:27
Czterech jejaków uważa inaczej
Odpisz
14 sierpnia 2021, 15:32
@NigdyNieWiesz: pomidor
Odpisz
14 sierpnia 2021, 15:53
ktoś uważa że jednak nie pomidor xD
Odpisz
16 sierpnia 2021, 02:39
imo lepiej przez internet niż wcale
Odpisz
16 sierpnia 2021, 12:28
Hej Nikola a chcesz zostać moją żoną 😳
Odpisz
16 sierpnia 2021, 14:57
@Bejz_: nie znasz mnie bejz
Odpisz
17 sierpnia 2021, 08:34
nie trolluj!
Odpisz
17 sierpnia 2021, 21:51
@Bejz_: Piszesz podobne rzeczy do niektórych użytkowniczek xD
Odpisz
18 sierpnia 2021, 08:45
!? Nieprawda?
Odpisz
18 sierpnia 2021, 08:47
@Bejz_: k...a jego zapie....ona w dupe mać przestańcie się klucic w tym wątku bo ja ciągle powiadomienia dostaje 😤
Odpisz
18 sierpnia 2021, 08:52
@Juliusz_Cezar: Możesz go wyciszyć
Odpisz
18 sierpnia 2021, 08:52
@Bejz_: Nie 😎
Odpisz
18 sierpnia 2021, 08:59
@Bejz_: maruchi
Odpisz
18 sierpnia 2021, 09:03
!? Nie trolluj
Odpisz
18 sierpnia 2021, 00:48
Jak bardzo mnie nie kochasz?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:37
Ze swoją dziewczyną poznałyśmy się przez Internet. Wyznałyśmy sobie miłość kiedy jeszcze nie wiedziałyśmy jak wygląda ta druga. Dziś mieszkamy blisko siebie, widujemy się codziennie i jesteśmy bardzo szczęśliwe ze sobą. A jesteśmy razem dwa i pół roku :)
Odpisz
16 sierpnia 2021, 12:27
Cieszę się Twoim szczęściem
Szkoda że swoim nie mogę ;///
Odpisz
14 sierpnia 2021, 15:34
Było
Odpisz
14 sierpnia 2021, 14:50
Było
Odpisz
14 sierpnia 2021, 14:48
te stare emotki na fb były imo najlepsze
Odpisz
14 sierpnia 2021, 14:31
Jestem ciekaw co bylo dalej XD
Odpisz
14 sierpnia 2021, 14:16
+5 do obrażeń
Odpisz