Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kusal

25 września 2017, 19:30

firehawk

Avatar pawelo320

4 grudnia 2016, 11:28

Moja wersja

Avatar tr_8r

2 maja 2016, 14:04

teraz wam zniszczę życie drodzy fani pokemon. efekt widoczny na niebie to to:

Avatar Domijeja

19 lipca 2016, 00:13

@tr_8r: Jak się nazywa ten samolot?

Avatar tr_8r

19 lipca 2016, 11:49

@Domijeja: ac130

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2014, 20:16

Ho-oh i Lugia to jedne z moich ulubionych legend :>

Avatar Erni1

26 lutego 2014, 20:18

Lugia to nie legenda są dwie lugie Dum dum dum!

Avatar KoziLowca

26 lutego 2014, 20:49

@Erni1: Jest tylko 1 Lugia, ty się nie znasz a po za tym nie masz dowodów.

Avatar bylejakbylegdzie

26 lutego 2014, 20:55

@Erni1: zapdos też niby legenda ale ja mam 4 (handel)

Avatar Takita6

26 lutego 2014, 21:08

@KoziLowca: są 2 lugie-mama i jej młode-dowód któryś tam odcinek pokemonów(nie pamiętam który :(

Avatar KoziLowca

26 lutego 2014, 21:42

@Takita6: czyli Mew tez nie jest legenda (jest kilka Mew, ten z Pokemon 1 movie. W 8 filmie tez był Mew.)

Avatar shark2199

27 lutego 2014, 16:27

Moje fav to Rayquaza, Victini, Kyurem, Zygarde i Yveltal.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 21:32

@Takita6: idąc tą logiką to oznacza że jedynie Arceus, Dialga ,Palkia i Giratina są legendami.

Avatar pinkoszmateusz

19 listopada 2014, 12:34

Uwielbiam Pokemony !

Avatar pancernik2002

27 kwietnia 2014, 09:40

wole lugie

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2014, 20:41

Ho-oh <3 moje ulubiona legenda

Avatar Erni1

17 marca 2014, 16:12

Który złapał sie w POKEBALLa na 100% życia i żadnych efektów'_'

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2014, 23:25

Ja mam Ho-Oh'a w modzie do TF'a. :D

Avatar KoziLowca

26 lutego 2014, 20:51

Ja tam nie jaram sie tym Ho-oh. Wole cała rodzinkę Regi i Ziomków Rayquazy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Deal życia

Przerwa na herbatkę

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka