Kończę, Pokemony wzywają!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Deal życia
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2017, 19:30
firehawk
Odpisz
4 grudnia 2016, 11:28
Moja wersja
Odpisz
2 maja 2016, 14:04
teraz wam zniszczę życie drodzy fani pokemon. efekt widoczny na niebie to to:
Odpisz
19 lipca 2016, 00:13
@tr_8r: Jak się nazywa ten samolot?
Odpisz
19 lipca 2016, 11:49
@Domijeja: ac130
Odpisz
26 lutego 2014, 20:16
Ho-oh i Lugia to jedne z moich ulubionych legend :>
Odpisz
26 lutego 2014, 20:18
Lugia to nie legenda są dwie lugie Dum dum dum!
Odpisz
26 lutego 2014, 20:49
@Erni1: Jest tylko 1 Lugia, ty się nie znasz a po za tym nie masz dowodów.
Odpisz
26 lutego 2014, 20:55
@Erni1: zapdos też niby legenda ale ja mam 4 (handel)
Odpisz
26 lutego 2014, 21:08
@KoziLowca: są 2 lugie-mama i jej młode-dowód któryś tam odcinek pokemonów(nie pamiętam który :(
Odpisz
26 lutego 2014, 21:42
@Takita6: czyli Mew tez nie jest legenda (jest kilka Mew, ten z Pokemon 1 movie. W 8 filmie tez był Mew.)
Odpisz
27 lutego 2014, 16:27
Moje fav to Rayquaza, Victini, Kyurem, Zygarde i Yveltal.
Odpisz
6 czerwca 2015, 21:32
@Takita6: idąc tą logiką to oznacza że jedynie Arceus, Dialga ,Palkia i Giratina są legendami.
Odpisz
19 listopada 2014, 12:34
Uwielbiam Pokemony !
Odpisz
27 kwietnia 2014, 09:40
wole lugie
Odpisz
26 lutego 2014, 20:41
Ho-oh <3 moje ulubiona legenda
Odpisz
17 marca 2014, 16:12
Który złapał sie w POKEBALLa na 100% życia i żadnych efektów'_'
Odpisz
26 lutego 2014, 23:25
Ja mam Ho-Oh'a w modzie do TF'a. :D
Odpisz
26 lutego 2014, 20:51
Ja tam nie jaram sie tym Ho-oh. Wole cała rodzinkę Regi i Ziomków Rayquazy.
Odpisz