Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ViccyArt

16 sierpnia 2021, 01:12

Osioł był dość kluczową postacią, a nie tylko taką postacią dla samej komedyjki. To już plusik

Avatar Zacmiony

14 sierpnia 2021, 17:38

Albo jest kolejna księżniczka która odkrywa że jest k...a wszystkim

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2021, 17:09

Obejrzałem sobie teraz Shreka w oryginale i muszę po raz kolejny przyznać, że dubbing zrobił tu zauważalną różnicę, bo wersja angielska nie była na początku zbytnio lubiana i właściwie trudno się dziwić. Nawet w tej scenie oni mają dalej ,,Nic dziwnego, że nie masz przyjaciół" podczas gdy my dostajemy ,,I TY SIĘ DZIWISZ ŻE NIE MASZ PRZYJACIÓŁ?!". Ktoś powie - dobra, ale to tylko jedna scena. Problem jest taki, że te ,,pojedyncze sceny" gdzie nasz dubbing zdecydowanie wygrywa stanowią większość filmu. I to nie jest tak, że język w jakim to oglądam sprawia że moje podejście się zmienia. Widziałem nawet w niezbyt ambitnych filmach akcji aktorów, którzy o wiele lepiej potrafią oddać emocje swojej postaci, bo o ile Eddie Murphy jako Osioł jeszcze daje radę, o tyle Mike Myers w roli Shreka to po prostu porażka. Zresztą nigdy nie byłem fanem tego gościa i uważam że jego talent jest znacznie przeceniany. Nie bawił mnie Austin Powers, a od czasów ,,Kota" całkiem nie wiem jaki normalny reżyser wziąłby tego typa do swojego filmu.

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

14 sierpnia 2021, 17:00

Wtedy film skończyłby się za szybko i trzeba byłoby się postarać przy fabule

Avatar Alfa7

14 sierpnia 2021, 16:59

*Flashbacki z filmu-Muppety*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niegrzeczny Oskarek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka