Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hailim

17 sierpnia 2021, 12:27

co mam zrobić jak znam a mam 15 lat D:

Avatar Smerfastycznie_

2 października 2023, 17:43

@Hailim: ja mam 11 a ich znam

Avatar StaryBubel

15 sierpnia 2021, 21:41

o w mordę znam ten serial i nie jestem w wieku na emeryturę

Avatar knowany

15 sierpnia 2021, 22:25

@StaryBubel: tylko że to nie serial tylko seria filmów

Avatar StaryBubel

16 sierpnia 2021, 16:29

@knowany: o w mordę znam tą serię filmów

Avatar Figarus

15 sierpnia 2021, 19:44

MAHONEY!!!

Avatar Figarus

15 sierpnia 2021, 19:44

@Figarus: Przy okazji, uważam części bez tegoż bohatera za niekanoniczne. I po prostu słabsze.

Avatar mememe5

15 sierpnia 2021, 21:40

@Figarus: czwórka była ostatnią w miarę pożądną, potem już gorzej, a siódemka to katastroficzna tragedia (jezu chryste te efekty dźwiękowe)

Avatar Figarus

16 sierpnia 2021, 03:11

@mememe5: Po czwartej części twórcy dali sobie spokój z jakąkolwiek powagą i wszyscy przestępcy stali się przerysowanymi karykaturami. A jak słusznie zauważyłeś, siódemka to po prostu dno. Po Ronie Perlmanie było widać, że po prostu nie chce mu się tam być, żarty zachaczyły o dno, muł i wodorosty. Sceny pocałunku Komisarza i Christophera Lee na początku i końcu filmu zamiast bawić były żenujące, od ,,patrzcie ludzie, dwa dziady dają sobie buzi, beczunia". I ten protagonista... Mahoneya wszyscy kochają, taki niby śmieszek i podrywacz, ale ogółem porządny koleś, który potrafi byc poważny, kiedy sytuacja tego wymaga. Nick był poważniejszy w podejściu do świata od Mahoneya. Nie mogłem go polubić, ale jakoś nie mogłem go też znienawidzić. A protag siódemki... Był. I prócz tego, że był pajacem nie pamiętam nawet jak miał na imię, a obejrzałem wszystkie części ze trzy razy.

Avatar Figarus

16 sierpnia 2021, 03:15

@Figarus: P.S. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto za dzieciaka nie kiał sierżant Callahan za crush.

Avatar MrAtencja

15 sierpnia 2021, 21:57

Where Posterunek 11

Avatar AlPoziomka

16 sierpnia 2021, 00:14

@MrAtencja: 13*

Avatar Aoi_Edelstain

15 sierpnia 2021, 23:04

łatwo
nawet technikum nie skończone

Avatar patryko1234

15 sierpnia 2021, 23:07

@Aoi_Edelstain: łatwo nawet studia niee... teraz to sie poczułem staro

Avatar Aoi_Edelstain

15 sierpnia 2021, 23:07

Avatar Agamer12321

15 sierpnia 2021, 22:35

Co to za film?

Avatar Mongo_Gaming

15 sierpnia 2021, 22:38

@Agamer12321: akademia policyjna. Seria ma chyba z 6-7 filmów. Ale polecam, bo jedne z moich ulubionych

Avatar Krzycho112

14 sierpnia 2021, 23:27

O to nara. Fajnie liceum i studia ominięte

Avatar Loginamika04

15 sierpnia 2021, 22:27

@Krzycho112: W moim przypadku też XD

Avatar Loginamika04

15 sierpnia 2021, 22:26

Dopiero zaczynam liceum i już mam iść na emeryturę? A bardzo chętnie!

Avatar AlPoziomka

14 sierpnia 2021, 18:31

Oglądałem to pierwszy raz rok temu w telewizji, 14 to chyba trochę za młodo na emeryturę

Avatar flashpoolbanxso

15 sierpnia 2021, 20:49

@AlPoziomka: to masz tylko tyle?! Myślałem że jestem mlodszy a okazuje się że jestem 2 lata starszy

Avatar saneSboy

15 sierpnia 2021, 20:03

O k...a ja mam 12 lat i na emeryture mam iść

Avatar lokipzer

15 sierpnia 2021, 19:26

ale ja lubię ten film

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

15 sierpnia 2021, 19:14

Hurra, nie musze pisać matury

Avatar przemek1ni

15 sierpnia 2021, 07:39

60 lat to chyba trochę za mało na emeryturę :(

Avatar Wojtaszek09

14 sierpnia 2021, 19:01

Akademia policyjna?

Avatar Krzycho112

14 sierpnia 2021, 23:28

Avatar Szarok

14 sierpnia 2021, 18:39

14 lat to chyba za mało na emeryturę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka