Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2021, 12:27
co mam zrobić jak znam a mam 15 lat D:
Odpisz
2 października 2023, 17:43
@Hailim: ja mam 11 a ich znam
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:41
o w mordę znam ten serial i nie jestem w wieku na emeryturę
Odpisz
15 sierpnia 2021, 22:25
@StaryBubel: tylko że to nie serial tylko seria filmów
Odpisz
16 sierpnia 2021, 16:29
@knowany: o w mordę znam tą serię filmów
Odpisz
15 sierpnia 2021, 19:44
MAHONEY!!!
Odpisz
15 sierpnia 2021, 19:44
@Figarus: Przy okazji, uważam części bez tegoż bohatera za niekanoniczne. I po prostu słabsze.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:40
@Figarus: czwórka była ostatnią w miarę pożądną, potem już gorzej, a siódemka to katastroficzna tragedia (jezu chryste te efekty dźwiękowe)
Odpisz
16 sierpnia 2021, 03:11
@mememe5: Po czwartej części twórcy dali sobie spokój z jakąkolwiek powagą i wszyscy przestępcy stali się przerysowanymi karykaturami. A jak słusznie zauważyłeś, siódemka to po prostu dno. Po Ronie Perlmanie było widać, że po prostu nie chce mu się tam być, żarty zachaczyły o dno, muł i wodorosty. Sceny pocałunku Komisarza i Christophera Lee na początku i końcu filmu zamiast bawić były żenujące, od ,,patrzcie ludzie, dwa dziady dają sobie buzi, beczunia". I ten protagonista... Mahoneya wszyscy kochają, taki niby śmieszek i podrywacz, ale ogółem porządny koleś, który potrafi byc poważny, kiedy sytuacja tego wymaga. Nick był poważniejszy w podejściu do świata od Mahoneya. Nie mogłem go polubić, ale jakoś nie mogłem go też znienawidzić. A protag siódemki... Był. I prócz tego, że był pajacem nie pamiętam nawet jak miał na imię, a obejrzałem wszystkie części ze trzy razy.
Odpisz
16 sierpnia 2021, 03:15
@Figarus: P.S. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto za dzieciaka nie kiał sierżant Callahan za crush.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:57
Where Posterunek 11
Odpisz
16 sierpnia 2021, 00:14
@MrAtencja: 13*
Odpisz
15 sierpnia 2021, 23:04
łatwo
nawet technikum nie skończone
Odpisz
15 sierpnia 2021, 23:07
@Aoi_Edelstain: łatwo nawet studia niee... teraz to sie poczułem staro
Odpisz
15 sierpnia 2021, 23:07
@patryko1234: f
Odpisz
15 sierpnia 2021, 22:35
Co to za film?
Odpisz
15 sierpnia 2021, 22:38
@Agamer12321: akademia policyjna. Seria ma chyba z 6-7 filmów. Ale polecam, bo jedne z moich ulubionych
Odpisz
14 sierpnia 2021, 23:27
O to nara. Fajnie liceum i studia ominięte
Odpisz
15 sierpnia 2021, 22:27
@Krzycho112: W moim przypadku też XD
Odpisz
15 sierpnia 2021, 22:26
Dopiero zaczynam liceum i już mam iść na emeryturę? A bardzo chętnie!
Odpisz
14 sierpnia 2021, 18:31
Oglądałem to pierwszy raz rok temu w telewizji, 14 to chyba trochę za młodo na emeryturę
Odpisz
15 sierpnia 2021, 20:49
@AlPoziomka: to masz tylko tyle?! Myślałem że jestem mlodszy a okazuje się że jestem 2 lata starszy
Odpisz
15 sierpnia 2021, 20:03
O k...a ja mam 12 lat i na emeryture mam iść
Odpisz
15 sierpnia 2021, 19:26
ale ja lubię ten film
Odpisz
15 sierpnia 2021, 19:14
Hurra, nie musze pisać matury
Odpisz
15 sierpnia 2021, 07:39
60 lat to chyba trochę za mało na emeryturę :(
Odpisz
14 sierpnia 2021, 19:01
Akademia policyjna?
Odpisz
14 sierpnia 2021, 23:28
@Wojtaszek09: tak
Odpisz
14 sierpnia 2021, 18:39
14 lat to chyba za mało na emeryturę.
Odpisz