Wszyscy robią to dla beki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Co za przypadek
Za co ta premia
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2021, 17:56
Ja bym wybrał czołg z długą lufą.
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:50
@werenspawel: Ja bym wybrał albo wanna, albo *tu wstaw dowolną odpowiedź na pytanie Co?*
Odpisz
26 lipca 2022, 06:30
@Jestem_fajny: Lub w ostateczności Rick Astley
Odpisz
26 października 2022, 11:39
@Jestem_fajny: Lub Estonia
Odpisz
9 listopada 2021, 18:32
@KontoUsunięte: ten komentarz jest nieśmieszny
Odpisz
9 listopada 2021, 18:31
I bardzo dobrze. To też są prawdziwe płcie
Odpisz
16 sierpnia 2021, 20:52
Juz myślałem ze jeja zdechlo i nie wstanie
Odpisz
16 sierpnia 2021, 20:57
Jeja jak polska usilnie nie chce zniknąć ://
Odpisz
16 sierpnia 2021, 21:04
@susloczek: spoko, kontynuuj wytażanie swojej opinni, ale swoich gaci już nie odesrasz 😎😎
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2021, 21:07
@czlowiekjasiolec: kto zesraniem wojuje ten sam ma brązowe gacie ;]
Odpisz
16 sierpnia 2021, 21:08
@susloczek: f
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2021, 11:05
@susloczek: Virgin obrażanie Polski, to już się robi nudne
Odpisz
17 sierpnia 2021, 11:05
f
Odpisz
17 sierpnia 2021, 11:14
@susloczek: widzę to kilkanaście razy dziennie, to jest jak szkalowanie papieża. Śmieszne, ale nie tak często
Odpisz
17 sierpnia 2021, 11:45
tylko tyle widzisz?
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:05
@Kuman: To jest jeszcze częściej?
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:06
tak
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:11
@Kuman: współczuje wam, Polacy powinni się uczyć od Izraela
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:13
wujek z ojcem kombinują w garażu z bronią nuklearną, więc jak zniszczymy wszystkie pozostałe kraje to nikt w Polsce nie będzie narzekał, że tu tak źle jak nie będzie miał porównania z czymś innym.
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:14
@Kuman: xD
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:15
Ewentualnie zostawimy Ukrainę, żeby Polska była najlepszym miejscem do życia.
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:19
@Kuman: Dla Polaków nawet przestrzeń radioaktywna jest lepszym miejscem do życia
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:20
Ale wracając do tematu to gadanie, że Polska zua jest na tej stronie tak powszechne, jakbyśmy mieszkali w Bangladeszu czy innej Etiopii.
Odpisz
13 czerwca 2022, 20:09
@susloczek: Bo nie może, gdyż wtedy nastąpi koniec świata
Odpisz
17 sierpnia 2021, 10:13
Niestety na Jeji są do wyboru tylko dwie płcie...
Odpisz
17 sierpnia 2021, 11:04
@CyklOn_B: raczej 2077
Odpisz
17 sierpnia 2021, 10:22
;)
Odpisz
17 sierpnia 2021, 10:35
mogę się śmiać z czego mi się żywnie podoba
Odpisz
16 sierpnia 2021, 20:58
Twórcy tej strony tak naprawdę:
Odpisz
16 sierpnia 2021, 20:57
I Hugokopter
Odpisz