Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar vixit25

19 sierpnia 2021, 19:39

Akurat w tym konkretnym przypadku należałoby wystawić rękę za balkon I ją otworzyć

Avatar Imiejakies

18 sierpnia 2021, 10:11

Ten uczuć gdy nie rozumiesz bo nie masz balkonu ale i tak lajkujesz

Avatar XDudek

18 sierpnia 2021, 10:23

@Imiejakies: myślałem że nie masz telefonu

Avatar GigannPlus

Edytowano - 18 sierpnia 2021, 10:38

@Imiejakies: lajk - stwierdzenie, które w sensie strzałki w górę na Jeja, pokazuje, że osoba która pisze komentarz/mema/nie wiem co, jest nowa na Jeja, albo upośledzona

Avatar Imiejakies

18 sierpnia 2021, 20:03

@GigannPlus: tak jestem nowa ale też mogłabym być po prostu miła

Avatar ZSRRBall

Edytowano - 18 sierpnia 2021, 12:00

ja tak czesto robie gdy ide wieczorem/ w nocy i np slucham muzyki i przechodze kolo kogos bo boje sie ze mi zaj.... telefon ;(
albo zgw..ci ale to tak poza tym

Avatar thorin13

18 sierpnia 2021, 14:24

@ZSRRBall: Czemu ktoś miałby cię zg...cić?

Avatar Oliwier256

18 sierpnia 2021, 12:50

Prawda

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2021, 11:15

Było chb

Avatar Czaderek07

18 sierpnia 2021, 11:45

Chyba nie. Ale nie wiem.

Avatar Gutolov

18 sierpnia 2021, 11:15

Albo obok studzienki kanalizacyjnej

Avatar TaWkurzajaca

18 sierpnia 2021, 10:28

Ja gdy przechodzę przez most be like:

Avatar
DzikiZbik

18 sierpnia 2021, 10:11

Ja przy przechodzeniu przez ulicę.

Avatar DHF1232

18 sierpnia 2021, 10:10

Albo przy studzience

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 sierpnia 2021, 10:01

zawsze

Avatar rysiu311

17 sierpnia 2021, 11:58

Niekoniecznie z telefonem ale na przykład mogę iść około pół metrowym na szerokość chodnikiem i jest git ale gdyby takiej samej szerokości chodnik był nad przepaścią bez barierek to nawet nie wejdę

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

17 sierpnia 2021, 09:11

Rel jak nigdy

Avatar Satanya

17 sierpnia 2021, 08:55

To jest potężne rel

Avatar Akosz

17 sierpnia 2021, 07:47

Ja przy rzekach

Avatar DRAGON_POLSKA

17 sierpnia 2021, 07:34

albo jak jesteś na molo nad morzem i są przerwy pomiędzy deskami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar BardzoOryginalnaNazwa
Dodane przez: BardzoOryginalnaNazwa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zdeklasowani znowu

Nie znoszę kleszczy

Niezniszczalne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka