Prawdopodobnie nie byłby dziś tak kultowy w Polsce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Dwa oblicza
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2021, 12:12
Co za miejsce, nie do życia
Odpisz
18 sierpnia 2021, 09:51
@Boberek00: Stalingrad po bitwie.
Odpisz
18 sierpnia 2021, 01:48
Na szczęście tak nie jest
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:36
czyli lepiej?
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:06
Mam skojarzenia z Prypeciem.
Odpisz
17 sierpnia 2021, 20:29
i shrek
Odpisz
17 sierpnia 2021, 20:00
i gdyby chłopaki z baraków pojawiliby się z dublażem zamiast lektora
Odpisz
17 sierpnia 2021, 19:08
To mi wygląda jak efekt Faszyzmu
Odpisz
17 sierpnia 2021, 19:30
mylisz faszyzm z nazizmem
Odpisz
17 sierpnia 2021, 19:38
@Kuman: Nazizm wywodzi się od Faszyzmu, a Faszyści dokonywali zbrodni w np. Etiopii
Odpisz
17 sierpnia 2021, 20:46
tylko, że to nie to samo, a tutaj mamy Stalingrad, więc naziści
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:06
@Kuman: no dobra, niech będzie
Odpisz
17 sierpnia 2021, 23:48
oczywiście że pieprzysz głupoty. Nazizm wywodzi się z socjalizmu, jest to narodowa odmiana.
Faszyzm za to jedynie czerpie z socjalizmu, nie będąc jego odmianą.
Odpisz
18 sierpnia 2021, 10:08
@HerrGrievous: Nazizm był korporacyjny, a nie socjalistyczny
Odpisz
19 sierpnia 2021, 01:55
to zajefajnie ale definicja nazizmu to narodowy socjalizm..
Odpisz
19 sierpnia 2021, 10:27
@HerrGrievous: definicja, a praktyką to dwie różne rzeczy.
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:15
tak. A wiesz ze pierwsze reformy w Reichu były właśnie socjalistyczne? Hotele dla robotników, pierwowzór L4...
Odpisz
19 sierpnia 2021, 16:31
@HerrGrievous: Aby posiadać poparcie, w praktyce nikt nie wywłaszczył przemysłowców i burżujów
Odpisz
19 sierpnia 2021, 16:54
mało tego! Doprowadzili do takiego kapitalizmu ze Hayek i Mises, odwieczni wrogowie pierwszy raz zgodzili się co do tego że Niemcy pod malarzem wykształciły własny, model socjalizmu!
Odpisz
19 sierpnia 2021, 19:18
@HerrGrievous: No dobra, to była III droga
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:15
Lektor jest bezpieczniejszą opcją, a dubbing jest ryzykowny bo może wyjść gównianie ale jak się uda to jest o niebo lepszy od lektora
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2021, 12:43
Mi się wydaje, że nasi dzielni Galowie zazwyczaj dostawali przynajmniej dobry dubbing
Odpisz
17 sierpnia 2021, 19:03
Nie no, Asterix oraz Heri Pota akurat są spoko z dubbingami
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:07
szablon
Odpisz