Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tkownah

19 sierpnia 2021, 21:58

A ja lubię słuchać bts i nie wiem czemu pisze ten komentarz lawenda

Avatar
To_nie_ja_ha_ha

19 sierpnia 2021, 20:39

Ja wiem że większość z jejaków nie lubi k-popu ale co ten zespół wam zrobił oni tylko wydają muzykę. Ci do samych Army to wiem że znajdują się tam jakieś psycho faneczki które kochają Suge ale są tam i też normalne osoby które po prostu lubią tą muzykę i chcą mieć np. albumy. Co do rozpoznawania członków zespołu to się nie czepiajcie tego jak wyglądają ich twarze nie mieli wyboru co do tego z jaką twarzą się urodzą.

Avatar
To_nie_ja_ha_ha

19 sierpnia 2021, 20:39

Ach i jeszcze k-pop zły disco polo dobre

Avatar HerrGrievous

19 sierpnia 2021, 02:11

TAAAAAK

Avatar AlPoziomka

19 sierpnia 2021, 00:37

Oni wyglądają jak siedmioraczki jednojajowe

Avatar
maksfanhelikoptera

18 sierpnia 2021, 18:57

jaka to strona?

Avatar Kindero

18 sierpnia 2021, 22:48

hello

Avatar Krzycho112

19 sierpnia 2021, 00:33

@Kindero: no cześć. To dalej nie odpowiada na pytanie

Avatar Soberker

18 sierpnia 2021, 20:56

Czy ktoś ich rozróżnia?

Avatar Armine

18 sierpnia 2021, 18:58

ale dlaczego :c

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2021, 18:38

Podpisuje się 

Avatar Ogladacz

18 sierpnia 2021, 00:35

Haha zabawne bo przecież kpop zły

Avatar Kebasa_z_mema

18 sierpnia 2021, 09:58

@Ogladacz: bruh

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2021, 10:41

@Ogladacz: tak.

Avatar lary6

18 sierpnia 2021, 19:01

@Ogladacz: dokładnie tak, dobrze to ująłeś w słowa

Avatar Foolk_the_cheeseburger

17 sierpnia 2021, 23:39

Wysłać ich do Afganistanu z moimi wybuchającymi parówkami!

Avatar Bright32

17 sierpnia 2021, 23:31

To mój ulubiony zespół mamy od lewej
Jimin
Jimin
Jimin
Jimin
Jimin
Jimin
Jimin

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

To musiało być męczące

Były nóżki, nie ma nóżek

Taktycznie

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka