memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 21 sierpnia 2021, 23:00
paint.net
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:29
KRITA
21 sierpnia 2021, 09:31
Szkic Sony :)
21 sierpnia 2021, 18:34
@pieselbialy: #sonygang
21 sierpnia 2021, 11:15
Paint(kropka)net lepszy
21 sierpnia 2021, 11:37
@AlPoziomka: #PaintDotNetLepszy
19 sierpnia 2021, 15:12
GIMP to syf imo
19 sierpnia 2021, 15:14
@Kapitalistka_: +1
19 sierpnia 2021, 15:17
@Kapitalistka_: ale darmowy syf
19 sierpnia 2021, 15:22
@Kapitalistka_: Ja gdy próbuję zrobić coś z grafiką przeskakuję pomiędzy paintem, gimpem i kilkoma innymi programami, a wiesz czemu ? Bo są darmowe.
19 sierpnia 2021, 15:25
@Rhokai: Krita też jest darmowa i jest łatwa w obsłudze
21 sierpnia 2021, 09:55
@Boberek00: Ja tego mema zrobiłem w paintcie, bo GIMP nie chciał współpracować.
21 sierpnia 2021, 09:56
Z gimpem trzeba walczyć by móc cokolwiek zrobić
21 sierpnia 2021, 10:00
@Boberek00: No GIMP się odpala i przez kilka sekund szukałem opcji tekstu
21 sierpnia 2021, 09:15
Paint 3d najlepszy
19 sierpnia 2021, 15:30
Jedna z niewielu rzeczy jakiej brakuje mi na linuxie: Paint.NET Ma o wiele fajniejszy interfejs od GIMPa i PhotoShopa.
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 sierpnia 2021, 23:00
paint.net
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:29
KRITA
Odpisz
21 sierpnia 2021, 09:31
Szkic Sony :)
Odpisz
21 sierpnia 2021, 18:34
@pieselbialy: #sonygang
Odpisz
21 sierpnia 2021, 11:15
Paint(kropka)net lepszy
Odpisz
21 sierpnia 2021, 11:37
@AlPoziomka: #PaintDotNetLepszy
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:12
GIMP to syf imo
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:14
@Kapitalistka_: +1
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:17
@Kapitalistka_: ale darmowy syf
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:22
@Kapitalistka_: Ja gdy próbuję zrobić coś z grafiką przeskakuję pomiędzy paintem, gimpem i kilkoma innymi programami, a wiesz czemu ? Bo są darmowe.
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:25
@Rhokai: Krita też jest darmowa
i jest łatwa w obsłudze
Odpisz
21 sierpnia 2021, 09:55
@Boberek00: Ja tego mema zrobiłem w paintcie, bo GIMP nie chciał współpracować.
Odpisz
21 sierpnia 2021, 09:56
Z gimpem trzeba walczyć by móc cokolwiek zrobić
Odpisz
21 sierpnia 2021, 10:00
@Boberek00: No GIMP się odpala i przez kilka sekund szukałem opcji tekstu
Odpisz
21 sierpnia 2021, 09:15
Paint 3d najlepszy
Odpisz
19 sierpnia 2021, 15:30
Jedna z niewielu rzeczy jakiej brakuje mi na linuxie: Paint.NET
Ma o wiele fajniejszy interfejs od GIMPa i PhotoShopa.
Odpisz