Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Nie po oczach
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2021, 17:24
Tak w sumie po co się wycofali Amerykanie? Jakby, 20 lat się napi...alali i takie "ch.., nie chce mi się dłużej"?
Odpisz
20 sierpnia 2021, 22:10
@Jurekis_: wycofali się bo w międzyczasie odtworzyli rząd w Afganistanie i zainwestowali 90 mld dolarów w powstanie blisko 300 tysięcznej armi więc po co tam mieli siedzieć. No kto by się spodziewał że dadzą dupy w walce z 80 tys talibów, ale jak sami się nie chcą za siebie bić to czemu to mają robić stany czy ktokolwiek inny
Odpisz
21 sierpnia 2021, 09:27
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Według BBC armia afgańska była sześciokrotnie mniejsza niż oficjalnie podane
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2021, 10:40
@Oldjedai: Z tym sześciokrotnie to mocno przesadzili, z tego co wiem to na już gotowych było koło 140 - 150 tys więc to dalej sporo więcej jak siły talibów. No o i do tego w przeciwieństwie do nich siły zbrojne Afganistanu dysponowały lotnictwem już samo to robi ogromną różnicę
Odpisz
20 sierpnia 2021, 19:02
i ewentualnie oni mają największe szanse bo nie będą bawić się z jakimiś prawami człowieka, humanitaryzmem etc, tylko zrobią rozpie.... i będzie cicho
Odpisz
20 sierpnia 2021, 18:24
Będą tam siedzieć 30 lat
Odpisz
20 sierpnia 2021, 14:22
Jeszcze wcześniej była Wielka Brytania
Odpisz
20 sierpnia 2021, 15:40
@polishplayer21: I Macedonia
Odpisz
19 sierpnia 2021, 19:35
Teraz Chiny chcą się tam wpi.....ać?
Odpisz
20 sierpnia 2021, 15:02
@Polish_Soldier: Afganistan jest bogaty w złoża metali , a Chiny widzą tutaj korzyści
Odpisz
20 sierpnia 2021, 14:53
Przecież chińczycy już uznali rząd talibów. Teraz czekać aż podpiszą umowę gospodarczą.
Odpisz
19 sierpnia 2021, 19:34
Teraz będzie 30 lat
Odpisz