Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2021, 15:47
Co to za anime
Odpisz
21 sierpnia 2021, 21:13
@Dziwny_osobnik: Danshi Kōkōsei no Nichijō (Daily Lives of High School Boys)
Anime jest komediowym złotem więc polecam bardzo
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:20
@Bartuuu_Bert: no nie zdążyłem ale dobrze podsumowane
Odpisz
22 sierpnia 2021, 01:23
@Bartuuu_Bert: dziękuję
Odpisz
22 sierpnia 2021, 09:24
@Bartuuu_Bert: K zaufam i obejrzę.
Odpisz
22 sierpnia 2021, 14:40
@TrueStoryGuy: kc, możesz potem dać znać czy się pdoobało
Odpisz
31 sierpnia 2021, 11:38
@Bartuuu_Bert: W sumie fajne, jako anime nie jest takie szałowe, więc na ogół oceniałbym 7/10, ale jako komedia to 9,5/10. Zmiksowany i chaotyczny humor, który każdego mógłby rozśmieszyć i wiele śmiesznych zwrotów akcji, ogólnie jak napisałeś komediowe złoto.
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:44
@TrueStoryGuy: nice, cieszę się że się podobało
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:14
Nawet jeśli to gej to i tak nie zmarnuj tego. Jeśli nim jesteś i boisz się, że cię wyśmieją to i tak warto być z tą osobą, ważne jest to żebyś był szczęśliwy.
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:23
@NowszyRevLer: co
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:25
@gvcxzxcxfg: pstro
Odpisz
21 sierpnia 2021, 23:20
@NowszyRevLer: ok.
Odpisz
21 sierpnia 2021, 23:27
@NowszyRevLer: Dla mnie honor jest ważniejszy
Odpisz
22 sierpnia 2021, 10:00
@NowszyRevLer: /gamemode sex
Odpisz
22 sierpnia 2021, 14:00
@Burgerchinski: Geje są niefajni
Odpisz
22 sierpnia 2021, 17:26
@Burgerchinski: według mnie
Odpisz
22 sierpnia 2021, 17:57
@Burgerchinski: ale w jaki sposób właściwie są niefajni co ci się w gejach ni podoba
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:00
@gvcxzxcxfg: Może żaden go nie chce.
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:12
@gvcxzxcxfg: Poprostu są według mnie dziwni
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:13
@Kawento: Ale mnie zaorałeś. Szacunek
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:14
@Burgerchinski: może jakbyś pogadał z kimś homo to byś zmienił zdanie ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:25
@gvcxzxcxfg: nie
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:33
@Burgerchinski: .___________.?
Odpisz
22 sierpnia 2021, 21:00
@gvcxzxcxfg: co masz na myśli odpowiadając mi długą linią?
Odpisz
22 sierpnia 2021, 21:08
@Burgerchinski: "._."
Odpisz
22 sierpnia 2021, 22:14
@gvcxzxcxfg: .__. ?
Odpisz
23 sierpnia 2021, 20:15
@Burgerchinski: .____.
Odpisz
23 sierpnia 2021, 20:29
@NowszyRevLer: ._______________________.
Odpisz
22 sierpnia 2021, 09:22
?
Odpisz
21 sierpnia 2021, 23:59
Odpisz
21 sierpnia 2021, 22:21
Odpisz
21 sierpnia 2021, 21:55
Chłopie nie zmarnuj tego
Odpisz
21 sierpnia 2021, 21:28
Chciałem powiedzieć że to gejowe ale przecież wszyscy to wiedzą
Odpisz
20 sierpnia 2021, 09:13
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:49
bycie homo jest nieco gejowe
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:50
@Dziki_Parapet: jeszcze jakieś rewelacje czy mogę już iść?
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:53
nie, jeszcze opowiem o skręcaniu w bok i cofaniu do tyłu.
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:53
nie jeśli powiesz
NO HOMO
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:56
@Dziki_Parapet: wytłumaczysz jak się skręca bo nie umiem?
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:57
bierzesz skręta
dalej musisz pytać doświadczonych
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:58
@Dziki_Parapet: znasz takich
Bo mam dosyć walenia w ścianę
Odpisz
20 sierpnia 2021, 09:00
@Dziki_Parapet: a cofanie?
Odpisz
20 sierpnia 2021, 08:51
Based
Odpisz