Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

23 sierpnia 2021, 16:24

Ah... To były czasy... Miało się dziesięć złotych i można było wykupić pół sklepu

Avatar Herbata_z_mlekiem

23 sierpnia 2021, 13:57

w mojej szkole nie ma i nigdy nie było sklepiku szkolnego

Avatar TwojStaryKreciBaczki

23 sierpnia 2021, 11:21

u mn w szoilym sklepiku byly szyszki jak bylam gowniarzem za 5 zlotych i kupowalam potajemnie nie mowiac rodzica

Avatar Geraltzriviv

22 sierpnia 2021, 20:44

o kurde szyszka

Avatar NowszyRevLer

22 sierpnia 2021, 20:04

Na szczęście Fanta jest z nami.

Avatar JestemNormikiem

22 sierpnia 2021, 19:05

Kiedyś za 10 zł mogłeś kupić to wszystko, a dzisiaj?

Dzisiaj wszędzie są kamery.

Avatar Hipopotan123

22 sierpnia 2021, 18:19

Wspomnienia wracają.

Avatar Sebzer

21 sierpnia 2021, 18:18

No i kiedyś to wszystko było za kilka złoty a teraz w tej cenie są same maczugi

Avatar frozenscarlet

21 sierpnia 2021, 19:27

@Sebzer: Ta, za kilka srebrny i brązowy też.

Złotych, Jezu, to nie takie trudne.

Avatar kiroshi

22 sierpnia 2021, 17:50

@frozenscarlet: ojtam ojtam

Avatar RoyalPigeon

22 sierpnia 2021, 16:36

Nigdy nie byłem w szkolnym sklepiku

Avatar AlPoziomka

22 sierpnia 2021, 15:56

Ja pamiętam jak 9-10 lat temu w sklepie we wsi której mieszkam były maczugi po 70 groszy a dzisiaj nawet gumy kulki kosztują 1 zł

Avatar Mikrus19

22 sierpnia 2021, 14:59

A ktoś pamięta Mirindę? Była jeszcze lepsza niż fanta, słodsza i bardziej owocowa.
Nie, to nie ta sama Mirinda co kiedyś. Kilka lat temu Mirinda zmieniła smak na ten jakby bardziej chemiczny

Avatar Kabaczek15

22 sierpnia 2021, 14:35

Aaach, pamiętam jak sam pracowałem w sklepiku. To były czasy, teraz nie ma czasów

Avatar Crln_7

22 sierpnia 2021, 14:13

I to wszystko za 3 złote :(

Avatar LOKO30

21 sierpnia 2021, 23:12

Za wszystko 5,99

Avatar MatjeGg21

21 sierpnia 2021, 18:13

Kurde te czasy kiedy można bylo za 5 zł kupic duzo rzeczy

Avatar DeMajkel

21 sierpnia 2021, 18:25

@MatjeGg21: a jak zabrakło to skorzystać z tego, że nie ma kamer lub są ujowej jakości

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

A, okej

Pilne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka