Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2021, 21:20
Do mnie jakiś 6 latek powiedział dzień dobry Panu jak byłem na spacerze i czułem się jakbym był poważnym Panem biznesmenem
Odpisz
27 sierpnia 2021, 12:05
raz jak byłem w kiblu to taki dzieciak powiedział do mnie "dzień dobry panie starszy"
Odpisz
23 sierpnia 2021, 16:21
Ja akurat o dziwo w tym przypadku Zachowuję Sue jak chłopaki. Jestem z tego po prostu dumna
Odpisz
22 sierpnia 2021, 10:26
Ja mam na odwrót
Pamiętam jak jakiś miesiąc temu jak byłem w pracy to jakaś babcia do mnie podeszła i do mnie powiedziała
"Proszę pana czy mógłby mi pan pomóc"
Ja sobie wtedy pomyślałem "ja pierdzielę ja mam dopiero 20 lat nie mów mi proszę pana ;_;"
Odpisz
22 sierpnia 2021, 17:10
@Niezbytfajnyuzytkownik: W sumie rel, też mam tylko 20, ale z drugiej strony zwrot grzecznościowy to zwrot grzecznościowy
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2021, 16:51
Ale niektórzy przeżywają to jak ktoś do nich powie per pan/pani. Poniekąd to rozumiem bo mi wieku 15-16 lat już taki mówili ale w sumie nigdy nie czułem się staro z tego powodu
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2021, 16:27
kradzione, jejacy to się nawet na zrobienie mema już wysilić nie mogą
Odpisz
22 sierpnia 2021, 16:36
no i???
Odpisz
22 sierpnia 2021, 17:58
ok jew
Odpisz
22 sierpnia 2021, 18:44
@AdeptusAstartes: no i h..
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2021, 19:46
No co op ukradł, trzeba było pilnować.
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:57
@AdeptusAstartes: Przecie pilnuje
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:59
Odpisz
22 sierpnia 2021, 16:19
poprawiłęm ci bo za malo przycięte
Odpisz
22 sierpnia 2021, 16:13
Ja pod koniec 8 klasy sprzedawałam z koleżankami na szkolnym kiermaszu popcorn. I dosłownie o 4 lata młodsi mi mówili proszę pani, ale nawet miło
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2021, 16:08
Nie no, gorzej jak jesteś chłopem,a usłyszysz "proszę pani"
Odpisz
22 sierpnia 2021, 16:03
Ja poczułem się naprawdę staro, gdy w tramwaju nastolatki ustąpiły mi miejsca.
Odpisz
22 sierpnia 2021, 16:02
to samo z dzień dobry - jakiś 4 latek do mnie ja mam 14 lat
Odpisz
22 sierpnia 2021, 10:40
Ja miałem taką sytuację że w empiku jakas starsza kobieta podchodzi do mnie i się pyta: "Czy pan tu pracuję? " A ja mam dopiero 14 lat
Odpisz
22 sierpnia 2021, 10:50
@Lewaw12: same tylko że w jednym sklepie i mam 15
Odpisz
22 sierpnia 2021, 09:49
Jak ktoś do mnie powiedział ,, Proszę Pana'' to się mocno zdziwiłem
Odpisz
22 sierpnia 2021, 09:40
Nie tru
nie lubie czuć się staro
Odpisz
22 sierpnia 2021, 09:37
nie lubie jak tak mi dzieciaki mówią, czuje się wtedy staro
Odpisz