Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansfrompoland_505

1 września 2021, 21:20

Do mnie jakiś 6 latek powiedział dzień dobry Panu jak byłem na spacerze i czułem się jakbym był poważnym Panem biznesmenem

Avatar
getstickbuggedlol

27 sierpnia 2021, 12:05

raz jak byłem w kiblu to taki dzieciak powiedział do mnie "dzień dobry panie starszy"

Avatar Loginamika04

23 sierpnia 2021, 16:21

Ja akurat o dziwo w tym przypadku Zachowuję Sue jak chłopaki. Jestem z tego po prostu dumna

Avatar Niezbytfajnyuzytkownik

22 sierpnia 2021, 10:26

Ja mam na odwrót
Pamiętam jak jakiś miesiąc temu jak byłem w pracy to jakaś babcia do mnie podeszła i do mnie powiedziała
"Proszę pana czy mógłby mi pan pomóc"
Ja sobie wtedy pomyślałem "ja pierdzielę ja mam dopiero 20 lat nie mów mi proszę pana ;_;"

Avatar Pandzianikki

22 sierpnia 2021, 17:10

@Niezbytfajnyuzytkownik: W sumie rel, też mam tylko 20, ale z drugiej strony zwrot grzecznościowy to zwrot grzecznościowy

Avatar Desz7

Edytowano - 22 sierpnia 2021, 16:51

Ale niektórzy przeżywają to jak ktoś do nich powie per pan/pani. Poniekąd to rozumiem bo mi wieku 15-16 lat już taki mówili ale w sumie nigdy nie czułem się staro z tego powodu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 sierpnia 2021, 16:27

kradzione, jejacy to się nawet na zrobienie mema już wysilić nie mogą 

Avatar AdeptusAstartes

22 sierpnia 2021, 16:36

no i???

Avatar ptasznik5

22 sierpnia 2021, 17:58

ok jew

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2021, 18:44

@AdeptusAstartes: no i h..

Avatar AdeptusAstartes

Edytowano - 22 sierpnia 2021, 19:46

No co op ukradł, trzeba było pilnować.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2021, 19:57

@AdeptusAstartes: Przecie pilnuje

Avatar AdeptusAstartes

22 sierpnia 2021, 19:59

Avatar LOKO30

22 sierpnia 2021, 16:19

poprawiłęm ci bo za malo przycięte

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

22 sierpnia 2021, 16:13

Ja pod koniec 8 klasy sprzedawałam z koleżankami na szkolnym kiermaszu popcorn. I dosłownie o 4 lata młodsi mi mówili proszę pani, ale nawet miło

Avatar lordbaysel

Edytowano - 22 sierpnia 2021, 16:08

Nie no, gorzej jak jesteś chłopem,a usłyszysz "proszę pani"

Avatar Jefte

22 sierpnia 2021, 16:03

Ja poczułem się naprawdę staro, gdy w tramwaju nastolatki ustąpiły mi miejsca.

Avatar Kargon2

22 sierpnia 2021, 16:02

to samo z dzień dobry - jakiś 4 latek do mnie ja mam 14 lat

Avatar Lewaw12

22 sierpnia 2021, 10:40

Ja miałem taką sytuację że w empiku jakas starsza kobieta podchodzi do mnie i się pyta: "Czy pan tu pracuję? " A ja mam dopiero 14 lat

Avatar Polish_conqueror2000

22 sierpnia 2021, 10:50

@Lewaw12: same tylko że w jednym sklepie i mam 15

Avatar Szarok

22 sierpnia 2021, 09:49

Jak ktoś do mnie powiedział ,, Proszę Pana'' to się mocno zdziwiłem

Avatar Boberek00

22 sierpnia 2021, 09:40

Nie tru
nie lubie czuć się staro

Avatar Bartolinise

22 sierpnia 2021, 09:37

nie lubie jak tak mi dzieciaki mówią, czuje się wtedy staro

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Chciał tylko pomóc

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka