Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kicia_to_nie_kot

24 sierpnia 2021, 10:23

Ja pamiętam że pięć lat temu taka jedna pożyczyła 2 zł i do dziś nie oddała

Avatar Ghost_Kun

22 sierpnia 2021, 19:28

Asz mi sie przypomniało jak po kilku latach spodkałam taką jedną co była mi winna prawie 700 zł i pierwsze co powiedzałam to "gdzie moje pieniądze

Avatar AdeptusAstartes

Edytowano - 22 sierpnia 2021, 19:57

@Ghost_Kun: i co potem było?

Avatar przemek1ni

22 sierpnia 2021, 20:01

@Ghost_Kun: Ale...
Ale przeżyła?

Avatar Ghost_Kun

22 sierpnia 2021, 20:43

@AdeptusAstartes: powiedzała że ja jestem jej winna 20 zł i póki jej nie oddam ona mi też nie odda

Avatar Ghost_Kun

22 sierpnia 2021, 20:44

Avatar Annx90

23 sierpnia 2021, 02:00

@Ghost_Kun: 700 a 20 to ogromna różnica. Ja bym nie odpuściła. Coś było dalej?

Avatar Ghost_Kun

23 sierpnia 2021, 09:07

@Annx90: od tego wydarzenia pare razy sie mijałyśmy na ulicy ale nawet jak jej czejść powiedzałam to mi sie odpowiedzała

Avatar Ghost_Kun

23 sierpnia 2021, 09:07

@Ghost_Kun: nie*

Avatar TheKielbasa

23 sierpnia 2021, 18:48

@Ghost_Kun: mogłaś powiedzieć że w takim razie ma oddać 680 zł a to 20 może sobie zachować bo skoro byś dała te 20 zł to i tak by musiała ci więcej oddać

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 sierpnia 2021, 18:53

@Ghost_Kun: Jakim cudem ona była ci winna 700 zł?
W sensie...rzadko kiedy słysze by ktoś pożyczłą koledze/koleżance aż tyle

Avatar Ghost_Kun

23 sierpnia 2021, 19:02

@BardzoOryginalnaNazwa: prawie codzieńnie odemnie porzyczała gdzieś tak odc 10-50 a że w tedy ja byłam łatwo wierna to myślałam że mi szybko odda

Avatar Ghost_Kun

23 sierpnia 2021, 19:03

@Ghost_Kun: ałtokorekta mi wstawiła tam odc i już niepamiętam co tak było

Avatar Ghost_Kun

23 sierpnia 2021, 19:03

@Ghost_Kun: tam*

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

23 sierpnia 2021, 18:58

Przypomniało mi się jak pożyczyłam 2 zł M*rcinowi (a raczej jego bratu, bo w podstawówce chodził ze mną do klasy. Ale to było dla M*rcina)
A poza tym kiedyś jakaś nauczycielka pożyczyła mi 2 zł na pluszową mysz (miałam te 2 zł, ale pamiętam że jak mialam zapłacić to zanim udało mis ię wyciągnąć to babka dała mi hajs). Od 5 lat (wtedy ukończyłam podstawówkę) nie widziałam tej nauczycielki (ale tego pluszaka mam do dzisiaj i jak przypomina mi o tym jak moi nauczyciele z podstawówki nie licząc tego że mieli wyj...ne na przemoc i nękanie to byli porządnymi ludźmi)

Avatar Annx90

23 sierpnia 2021, 01:58

Pani na kasie była mi winna grosika, i też nie oddała

Avatar tv0jk0zyn

23 sierpnia 2021, 18:07

@Annx90: Mi kasjerki to są winne 10 grosików

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 sierpnia 2021, 18:02

Rel, mi kolega 600 zł jeszcze wisi

Avatar OrtograficznyPies

23 sierpnia 2021, 18:06

słabych masz kolegów

Avatar drunk_dude

22 sierpnia 2021, 19:14

Mój brat nadal mi wypomina łyk coli sprzed 2 lat

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

22 sierpnia 2021, 19:32

@drunk_dude: To nie wiem, kup mu łyk coli i będziecie kwita

Avatar sztywny_kij

22 sierpnia 2021, 19:22

Ja pamiętam jak w jakoś drugiej klasie podstawówki pożyczyłam koledze trzy złote i nie chciał oddać
Potem zmieniłam szkołę

Avatar
ddawdad

22 sierpnia 2021, 19:15

Rel

Avatar Boberek00

22 sierpnia 2021, 19:13

Takich rzeczy się nie zapomina

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Pilne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka