Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2021, 10:23
Ja pamiętam że pięć lat temu taka jedna pożyczyła 2 zł i do dziś nie oddała
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:28
Asz mi sie przypomniało jak po kilku latach spodkałam taką jedną co była mi winna prawie 700 zł i pierwsze co powiedzałam to "gdzie moje pieniądze
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2021, 19:57
@Ghost_Kun: i co potem było?
Odpisz
22 sierpnia 2021, 20:01
@Ghost_Kun: Ale...
Ale przeżyła?
Odpisz
22 sierpnia 2021, 20:43
@AdeptusAstartes: powiedzała że ja jestem jej winna 20 zł i póki jej nie oddam ona mi też nie odda
Odpisz
22 sierpnia 2021, 20:44
@przemek1ni: tak
Odpisz
23 sierpnia 2021, 02:00
@Ghost_Kun: 700 a 20 to ogromna różnica. Ja bym nie odpuściła. Coś było dalej?
Odpisz
23 sierpnia 2021, 09:07
@Annx90: od tego wydarzenia pare razy sie mijałyśmy na ulicy ale nawet jak jej czejść powiedzałam to mi sie odpowiedzała
Odpisz
23 sierpnia 2021, 09:07
@Ghost_Kun: nie*
Odpisz
23 sierpnia 2021, 18:48
@Ghost_Kun: mogłaś powiedzieć że w takim razie ma oddać 680 zł a to 20 może sobie zachować bo skoro byś dała te 20 zł to i tak by musiała ci więcej oddać
Odpisz
23 sierpnia 2021, 18:53
@Ghost_Kun: Jakim cudem ona była ci winna 700 zł?
W sensie...rzadko kiedy słysze by ktoś pożyczłą koledze/koleżance aż tyle
Odpisz
23 sierpnia 2021, 19:02
@BardzoOryginalnaNazwa: prawie codzieńnie odemnie porzyczała gdzieś tak odc 10-50 a że w tedy ja byłam łatwo wierna to myślałam że mi szybko odda
Odpisz
23 sierpnia 2021, 19:03
@Ghost_Kun: ałtokorekta mi wstawiła tam odc i już niepamiętam co tak było
Odpisz
23 sierpnia 2021, 19:03
@Ghost_Kun: tam*
Odpisz
23 sierpnia 2021, 18:58
Przypomniało mi się jak pożyczyłam 2 zł M*rcinowi (a raczej jego bratu, bo w podstawówce chodził ze mną do klasy. Ale to było dla M*rcina)
A poza tym kiedyś jakaś nauczycielka pożyczyła mi 2 zł na pluszową mysz (miałam te 2 zł, ale pamiętam że jak mialam zapłacić to zanim udało mis ię wyciągnąć to babka dała mi hajs). Od 5 lat (wtedy ukończyłam podstawówkę) nie widziałam tej nauczycielki (ale tego pluszaka mam do dzisiaj i jak przypomina mi o tym jak moi nauczyciele z podstawówki nie licząc tego że mieli wyj...ne na przemoc i nękanie to byli porządnymi ludźmi)
Odpisz
23 sierpnia 2021, 01:58
Pani na kasie była mi winna grosika, i też nie oddała
Odpisz
23 sierpnia 2021, 18:07
@Annx90: Mi kasjerki to są winne 10 grosików
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2021, 18:02
Rel, mi kolega 600 zł jeszcze wisi
Odpisz
23 sierpnia 2021, 18:06
słabych masz kolegów
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:14
Mój brat nadal mi wypomina łyk coli sprzed 2 lat
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:32
@drunk_dude: To nie wiem, kup mu łyk coli i będziecie kwita
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:22
Ja pamiętam jak w jakoś drugiej klasie podstawówki pożyczyłam koledze trzy złote i nie chciał oddać
Potem zmieniłam szkołę
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:15
Rel
Odpisz
22 sierpnia 2021, 19:13
Takich rzeczy się nie zapomina
Odpisz