Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2021, 19:50

Pfff Wiedźmin lepszy

Avatar Sebzer

23 sierpnia 2021, 11:56

W to juz kazdy gral i kazdy wie ze lepsze dlatego nie marnuje ostatnich slow na oczywistosci a zamiast tego poleca perełke

Avatar Avcio01

23 sierpnia 2021, 16:16

@Sebzer: *nikt nie pytał* ja nie grałem w wiedźmina

Avatar nie_kosmita

23 sierpnia 2021, 16:29

@Avcio01: ja też nie
*Wyrzuca licencje polskiego gracza*
Bo jest ...jowy

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2021, 18:01

@nie_kosmita: jak śmiałeś wyrazić swoją opinię!!!!!11!!1!!!111

Avatar nie_kosmita

23 sierpnia 2021, 18:08

no normalnie, gram w to co chcę i mi się podoba, a nie w jakieś nudne syfy na 200 godzin

Avatar Geraltzriviv

24 sierpnia 2021, 08:54

za każdym razem z nową grą stwierdzałem sobie,że wiedźmin lepszy
dopóki nie grałem w GoT
dalej uważam , że Ghost Of Tsushima to najlepsza gra, w jaką grałem

Avatar Avcio01

24 sierpnia 2021, 13:05

@Geraltzriviv: Wszyscy wiedzą, że najlepsza gra to The Last of Us 2. /s

Avatar Geraltzriviv

24 sierpnia 2021, 13:10

@Avcio01: *wyjmuje strzelbę ,,Bożydar"*
Nie w tym,kurde,kraju

Avatar Liski_sa_super

27 sierpnia 2021, 10:10

@Geraltzriviv: grałem w oba i stwierdzam że w GoT najciekawszy jest oczywiście wątek główny, bardzo spodobał mi się pomysł z samurajem który porzucił kodeks, poza nim tylko niektóre misje poboczne są ciekawe (z senseiem Ishikawa oraz tą ostatnią kobietą z rodu) a w wiedźminie prawie wszystko dla mnie było ciekawe. Gdyby porównać główne wątki fabularne obu gier to są równie dobre. Ostatecznie wygrywa wiedźmin

Avatar Geraltzriviv

27 sierpnia 2021, 10:40

@Liski_sa_super: cha, to nie żeby coś, ale wyszła wyspa Iki

Avatar Liski_sa_super

27 sierpnia 2021, 10:48

@Geraltzriviv: czyli dlc jest lepsze od podstawki czy coś?

Avatar Geraltzriviv

27 sierpnia 2021, 11:05

@Liski_sa_super: chodzi o to, że tam są interesujące i nie powtarzające się zadania poboczne, kotki,jelenie i małpki do głaskania,intersująca fabuła, przedmioty z edycji deluxe,rozwinięty wątek Kazumasy Sakaia,turniej,wyzwania,nowy handlarz...dużo by wyliczać

Avatar Liski_sa_super

27 sierpnia 2021, 11:07

Avatar Alfa7

27 sierpnia 2021, 23:01

Cichaj tam fanboyu

Avatar Geraltzriviv

28 sierpnia 2021, 11:33

@Liski_sa_super: swoją drogą jak po ukończeniu kampanii fabularnej na Iki poszedłem po zbroję ojca, to zamiast śnieżnej pogody była prawdziwa lokacja śmierci Kazumasy, a kiedy umarł pojawiła się modlitwa mordercy ,,Niech twa śmierć przysłuży się wrzystkim"
widzimy się kiedy ograsz dodatek

Avatar Liski_sa_super

4 stycznia 2023, 19:42

@Geraltzriviv: jeszcze nie zagrałem ale przypominam że kiedyś to zrobię

Avatar Geraltzriviv

4 stycznia 2023, 21:35

@Avcio01: Nieprawda, to Minecraft

Avatar Godylos5

23 sierpnia 2021, 17:02

Dla niego wszyscy kupmy tę grę

Avatar Rhokai

23 sierpnia 2021, 17:07

@Godylos5: ciul z tym że nie mam ps4, i tak kupie

Avatar Godylos5

23 sierpnia 2021, 20:27

@Rhokai: Ja właśnie też nie mam. Kupimy sobie na spółkę?

Avatar Rhokai

23 sierpnia 2021, 20:32

Avatar Godylos5

23 sierpnia 2021, 20:38

@Rhokai: Dobra jadę do galerii handlowej kupić

Avatar Rhokai

23 sierpnia 2021, 20:38

@Godylos5: no i git

Avatar Geraltzriviv

24 sierpnia 2021, 08:59

@Rhokai: kupcie też Director'sCut
widzimy się w głaskani kotów, jeleni i małpek

Avatar Geraltzriviv

24 sierpnia 2021, 08:52

*chlip,chlip*
Może z nieba zobaczysz wyspę Iki...

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2021, 19:03

Ghost of Tsushima ma najlepszy otwarty świat

*triggered Wiedźmin fans noises*

Avatar Crln_7

23 sierpnia 2021, 21:49

Wolę świat w Red Deadzie

Avatar G_gaster

24 sierpnia 2021, 00:52

witam po krótkiej przerwie

Avatar NowszyRevLer

23 sierpnia 2021, 20:36

Postawmy znicza w komentarzach
[*]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tymi się chodzi

Nie po oczach

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka