Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ho226

25 sierpnia 2021, 15:31

bardziej mi by pasował ten koleś z "chłopaków z baraków" który, śpiewał o propangutanie (czy jak to się pisze)

Avatar RommSter

12 września 2021, 13:35

@ho226: ta menda jim lahey

Avatar NowszyRevLer

Edytowano - 31 sierpnia 2021, 17:11

wYkOnAm Go SaM!

Avatar Budynek

25 sierpnia 2021, 20:07

Jaki

Avatar Mariaaa

26 sierpnia 2021, 00:44

@Budynek: K...a sprytny!

Avatar tkownah

25 sierpnia 2021, 21:53

3000 dostajesz a 3300 oddajesz

Avatar Mariaaa

25 sierpnia 2021, 18:26

Wykonam go sAm!

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2021, 17:05

Propan, butan... Ognisko maam...

Avatar Rhokai

25 sierpnia 2021, 16:38

2000 ukradłem i zero spłacałem

Avatar RiviX

25 sierpnia 2021, 15:03

Do Elsy pasowałoby też "mam tę moc!"

Avatar bandit_the_drug_lord

23 sierpnia 2021, 11:56

Dutch to ty?

Avatar Kuman

23 sierpnia 2021, 12:21

@bandit_the_drug_lord: potrzebujemy mani arfur

Avatar GigannPlus

Edytowano - 25 sierpnia 2021, 14:28

@Kuman: aj haw a plen arfur aj dżast nid mani

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 sierpnia 2021, 14:30

@GigannPlus: łi ar gołing tu tahiti

Avatar Kuman

25 sierpnia 2021, 14:46

ja mający arfurem 5 koła:
POCZEBUJEMY MANI *powiedział dacz potykając się o złoto*

Avatar Bejz_

23 sierpnia 2021, 11:46

Każdy wzięty tysiąc,
to pięćdziesiąt za miesiąc

Avatar Oliwier256

25 sierpnia 2021, 14:41

@Bejz_: zaśpiewałem to

Avatar Filip8975

23 sierpnia 2021, 12:09

jaki

Avatar Zwykla_Anonka

23 sierpnia 2021, 12:26

@Filip8975: Sprytny

Avatar AlPoziomka

25 sierpnia 2021, 14:32

@Filip8975: k...a sprytny

Avatar RommSter

25 sierpnia 2021, 14:24

dunski tez ma plan który sei srednio udal bo hajs zabrali a ziomek urmar

Avatar
getstickbuggedlol

23 sierpnia 2021, 13:54

wow OS2005
to chyba twój jedyny mem który mnie rozśmieszył

Avatar Squimpus_Mcgrampus

23 sierpnia 2021, 12:03

Dzięki OPie teraz ta reklama będzie mnie znów nawiedzać

Avatar Dziwny_osobnik

23 sierpnia 2021, 11:57

Wykonam go sam!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka