Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BillieAnything

28 kwietnia 2018, 07:12

Nie tylko uśmiech, tłuszcz też...

Avatar AlPoziomka

4 marca 2021, 20:13

@BillieAnything: Jedno przeszkadza w drugim?

Avatar Shiroyasha

24 lutego 2022, 20:21

@BillieAnything: A mi nie.

Avatar AlPoziomka

24 lutego 2022, 20:22

@Shiroyasha: witam

Avatar Shiroyasha

24 lutego 2022, 20:23

@AlPoziomka: A no witam.

Avatar AlPoziomka

24 lutego 2022, 20:24

@Shiroyasha: A tak z ciekawości, ile dzisiaj zjadłaś pączków?

Avatar Shiroyasha

24 lutego 2022, 20:26

@AlPoziomka: Mało, 6

Avatar AlPoziomka

24 lutego 2022, 20:26

@Shiroyasha: ja 15 i zamierzam jeszcze kilka zjeść

Avatar Shiroyasha

24 lutego 2022, 20:31

@AlPoziomka: Gruby będziesz.

Avatar AlPoziomka

24 lutego 2022, 22:18

@Shiroyasha: i tak jestem

Avatar Shiroyasha

25 lutego 2022, 15:29

@AlPoziomka: Wiem

Avatar FanNinjaKiwi222

4 lutego 2016, 13:11

Smacznego.

Avatar Harmony

12 kwietnia 2014, 07:26

A jest tu pączek toffi?

Avatar biedronaaaaaa

17 listopada 2014, 13:43

@Harmony: tak

Avatar gloin

Edytowano - 28 lutego 2014, 17:59

dlaczego pączki nie rosną na drzewach? :D

Avatar Bella113

27 lutego 2014, 16:34

wszędzie teraz obrazki z pączkami, ja pier*ole ile można?

Avatar Bodex

27 lutego 2014, 15:21

tylko nie przesadzajcie żeby na uśmiechu się skończyło a nie na czymś innym...

Avatar messiu

27 lutego 2014, 14:51

puste kalorie

Avatar iger3

27 lutego 2014, 14:49

STO LAT! STO LAT! :D

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2014, 14:48

Każdy grubas może dzisiaj bezstresowo napakować się kaloriami :)

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2014, 14:14

Ile dziś zjedliście pączków? Ja na razie 5, ale jeszcze kilka godzin tego dnia więc myślę że dobiję do 10 :)

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2014, 14:17

0

Avatar jacek1s

27 lutego 2014, 14:22

5 to ja zjadłem na śniadanie -.-

Avatar bylejakbylegdzie

27 lutego 2014, 14:28

ja tyko 2

Avatar RAINBOW0987654321

27 lutego 2014, 16:00

13

Avatar Karso21Respawn

27 lutego 2014, 16:18

42, ale myślę, że zjem jeszcze z 5.

Avatar messiu

27 lutego 2014, 14:07

lubię pączki i całe to święto a wy

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2014, 21:53

@messiu: A ja ci łapkę w dół dałem.

Avatar messiu

1 marca 2014, 21:48

a ja tobie też

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka