Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2018, 07:12
Nie tylko uśmiech, tłuszcz też...
Odpisz
4 marca 2021, 20:13
@BillieAnything: Jedno przeszkadza w drugim?
Odpisz
24 lutego 2022, 20:21
@BillieAnything: A mi nie.
Odpisz
24 lutego 2022, 20:22
@Shiroyasha: witam
Odpisz
24 lutego 2022, 20:23
@AlPoziomka: A no witam.
Odpisz
24 lutego 2022, 20:24
@Shiroyasha: A tak z ciekawości, ile dzisiaj zjadłaś pączków?
Odpisz
24 lutego 2022, 20:26
@AlPoziomka: Mało, 6
Odpisz
24 lutego 2022, 20:26
@Shiroyasha: ja 15 i zamierzam jeszcze kilka zjeść
Odpisz
24 lutego 2022, 20:31
@AlPoziomka: Gruby będziesz.
Odpisz
24 lutego 2022, 22:18
@Shiroyasha: i tak jestem
Odpisz
25 lutego 2022, 15:29
@AlPoziomka: Wiem
Odpisz
4 lutego 2016, 13:11
Smacznego.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 07:26
A jest tu pączek toffi?
Odpisz
17 listopada 2014, 13:43
@Harmony: tak
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2014, 17:59
dlaczego pączki nie rosną na drzewach? :D
Odpisz
27 lutego 2014, 16:34
wszędzie teraz obrazki z pączkami, ja pier*ole ile można?
Odpisz
27 lutego 2014, 15:21
tylko nie przesadzajcie żeby na uśmiechu się skończyło a nie na czymś innym...
Odpisz
27 lutego 2014, 14:51
puste kalorie
Odpisz
27 lutego 2014, 14:49
STO LAT! STO LAT! :D
Odpisz
27 lutego 2014, 14:48
Każdy grubas może dzisiaj bezstresowo napakować się kaloriami :)
Odpisz
27 lutego 2014, 14:14
Ile dziś zjedliście pączków? Ja na razie 5, ale jeszcze kilka godzin tego dnia więc myślę że dobiję do 10 :)
Odpisz
27 lutego 2014, 14:17
0
Odpisz
27 lutego 2014, 14:22
5 to ja zjadłem na śniadanie -.-
Odpisz
27 lutego 2014, 14:28
ja tyko 2
Odpisz
27 lutego 2014, 16:00
13
Odpisz
27 lutego 2014, 16:18
42, ale myślę, że zjem jeszcze z 5.
Odpisz
27 lutego 2014, 14:07
lubię pączki i całe to święto a wy
Odpisz
27 lutego 2014, 21:53
@messiu: A ja ci łapkę w dół dałem.
Odpisz
1 marca 2014, 21:48
a ja tobie też
Odpisz