Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2021, 18:38
jej, jestem na memie
UwU
Odpisz
25 sierpnia 2021, 11:54
@Armine: i jak tam było?
Odpisz
25 sierpnia 2021, 12:13
nie mogłem się ruszyć ani o centymetr a tym bardziej chociaż próbować odkopać mając ręce z tyłu, patrzyłem na świat przez patyki prawie jak przez kraty,
jak dla mnie było wsoaniale, bardzo lubię tak
jedyna wada to że po godzinie zaczęło mi być trochę zimno w tym piasku
gdyby nie to, to mógłbym cały dzień tak
Odpisz
25 sierpnia 2021, 14:53
@Armine: kiedyś siostrę Zakopałem po samą szyję i aż się popłakała bo się ruszyć nie mogła
Odpisz
25 sierpnia 2021, 10:10
Czy kakasi uzyl tego dżutsu ziemnego
Odpisz
23 sierpnia 2021, 19:49
Wietnam 2.0
Odpisz
23 sierpnia 2021, 17:19
Tu OP!
Zdjęcie, które widzicie zostało zamieszczone niedawno pod pewnym pogadajcem przez jejaka, którego nicku niestety nie pamiętam i przedstawia jego wspomnienia z wakacji. Dzięki tobie powstał ten mem. Dzięki mordo!
Odpisz
23 sierpnia 2021, 18:37
@Daniello55: To ja UwU.
Odpisz
23 sierpnia 2021, 17:17
Wiem kto op bez sprawdzenia
Odpisz
23 sierpnia 2021, 17:20
@Kemono16: To się k...a zdziwisz.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2021, 17:21
@Daniello55: o cholera, faktycznie
Odpisz
23 sierpnia 2021, 17:22
@Kemono16:
Odpisz
23 sierpnia 2021, 17:17
myślałem, że to śnieg
Odpisz