Czy ktoś jeszcze gra w Minecrafta?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szybki jak błyskawica
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2021, 21:19
Wkurzają mnie te axalotle niemiłosierne. Słodkie są to fakt, ale skubane niszczą mi zatokę - pozabijały ryby, kałamarnice i, co najgorsze, utopca, któremu zrobiłam domek pod wodą :c
Odpisz
24 sierpnia 2021, 21:31
@Dr_Samozwaniec: jak utopiec sie zwał?
Odpisz
24 sierpnia 2021, 23:04
@Kebasa_z_mema: Adaś :c zamierzałam sprowadzić mu kolegów, ale nie zdążyłam
Odpisz
25 sierpnia 2021, 08:45
@Dr_Samozwaniec: Poproszę o chwilę ciszy i znicz dla Adasia
[*]
Odpisz
25 sierpnia 2021, 10:20
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
25 sierpnia 2021, 10:22
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
25 sierpnia 2021, 20:02
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:17
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:19
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:24
@Dr_Samozwaniec: (mój imiennik)
《*》
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:48
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:52
@Dr_Samozwaniec: wpadłem na pomysł: zbuduj Adasiowi grób, ale nie taki zwykły mały grób w ziemi, tylko coś jak pomnik, podpisz czyj to grób, w środku daj skrzynkę z kościami i zgniłym mięsem (wiesz, takie jego symboliczne ciało) i za każdy znicz w komentarzach w tym wątku postaw na jego grobie jedną świeczkę
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2021, 17:00
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:02
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:09
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:11
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:11
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:12
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:22
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:51
@liscie: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:55
@Avantex65: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 18:07
@Pan_Schaboszczak: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 19:02
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 19:16
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2021, 19:34
@Dr_Samozwaniec: |*|
Odpisz
26 sierpnia 2021, 20:58
@Kebasa_z_mema: Co Wy, chcecie spalić zwłoki Adasia tymi świeczkami?
Odpisz
26 sierpnia 2021, 22:12
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
27 sierpnia 2021, 02:47
@Kebasa_z_mema: [*]
Odpisz
27 sierpnia 2021, 10:00
@Gryga235: [*]
Odpisz
27 sierpnia 2021, 13:37
@Foxsik89: [*]
Odpisz
27 sierpnia 2021, 20:54
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
27 sierpnia 2021, 21:20
@Dr_Samozwaniec: F*F
Odpisz
27 sierpnia 2021, 21:35
@Kebasa_z_mema: W imieniu Adasia bardzo dziękuję za świeczki. Napis na tablicy - Adam, obrońca zatoki, walczyłeś do końca byku <3
Odpisz
27 sierpnia 2021, 22:41
@Dr_Samozwaniec: Piękne *wstaw tutaj otarcie łezki wzruszenia*
Odpisz
27 sierpnia 2021, 22:45
@Dr_Samozwaniec: Piękne
Odpisz
28 sierpnia 2021, 07:19
@Dr_Samozwaniec: piękne
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2021, 11:31
@Dr_Samozwaniec: nieironicznie się wzruszyłem :,)
Odpisz
28 sierpnia 2021, 12:18
@Squimpus_Mcgrampus: potrzebujemy więcej świeczek aby było wszędzie widać ten pomnik
Odpisz
28 sierpnia 2021, 12:22
@trolli: [*]
daję drugiego
Odpisz
10 września 2021, 10:04
@Dr_Samozwaniec: ah yes, Adaś, bohaterski nieumarły
Odpisz
24 listopada 2021, 21:34
@Dr_Samozwaniec: kuuurła, kiedyś to było
Odpisz
24 listopada 2021, 21:50
@Kebasa_z_mema: ah tak, po dostaniu powiadomienia w wątku mogłem sobie przypomnieć tę legendarną historię o obrońcy zatoki, Adasiu, pamiętam, jak jeszcze wtedy grałem na bedrocku.. dobre czasy
Odpisz
24 listopada 2021, 21:51
@Eryk2050: ciekawe jak teraz wygląda pomnik Adasia
Odpisz
24 listopada 2021, 21:53
@Kebasa_z_mema: pewnie stoi nietknięty, ale mogł nastąpić sad ending: dr_samozwaniec usunął świat i o nim zapomniał, ale Adaś nie zapomniał o nim
Odpisz
24 listopada 2021, 21:56
@Eryk2050: oby stał dalej
Odpisz
24 listopada 2021, 21:59
@Kebasa_z_mema: możemy mieć taką nadzieję
Odpisz
24 listopada 2021, 23:24
@Eryk2050: Spokojnie, wciąż stoi :D
Odpisz
25 listopada 2021, 07:30
@Dr_Samozwaniec: :D
A moglibyśmy kiedyś dostać save ze świata? Może być w formie linku do pliku do pobrania onlinw
Odpisz
16 stycznia 2022, 08:35
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
17 stycznia 2022, 12:01
@Dr_Samozwaniec: [*]
Odpisz
30 sierpnia 2021, 18:53
ja
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:41
Ale że co jest nie tak? Bo nie bardzo rozumiem.
Odpisz
27 sierpnia 2021, 14:06
Aksolotle w Minecraft to zabijają wszystko co się w wodzie rusza, a kozy to se chodzą w te i wewte i czasami pierdykną
Odpisz
27 sierpnia 2021, 20:43
@KacperGrar: a jakie kozy były na trailerze?
Odpisz
28 sierpnia 2021, 10:14
Wszystkich naparzają
Odpisz
28 sierpnia 2021, 11:14
@KacperGrar: a naparzają tylko nie które?
Odpisz
28 sierpnia 2021, 12:07
Tak
Zobacz sobie: https://www.youtube.com/watch?v=0maWbr0FHKY
Odpisz
28 sierpnia 2021, 17:12
@KacperGrar: No to faktycznie. Wcześniej nie zwracałem uwagi na zwiastun, wszystkiego dowiadywałem się od Tidzimiego.
Odpisz
27 sierpnia 2021, 07:58
Minecraft spanko po 5 latach
Odpisz
26 sierpnia 2021, 22:54
Tytuł: tak, każdy
Odpisz
26 sierpnia 2021, 20:29
[*]
Odpisz
26 sierpnia 2021, 20:21
(*)
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2021, 16:59
To normalne że tego nie mam jak gram na PS?
Odpisz
26 sierpnia 2021, 19:16
@Zielony_dywanik: nie
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:29
A co się takiego dzieje, że nastąpiła taka zmiana?
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:24
Co do tytułu: Tak, dzisiaj zacząłem nowy świat akurat
Odpisz
26 sierpnia 2021, 16:13
Tytuł: tak
Odpisz