Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Schabowy_nie_mielony

26 sierpnia 2021, 22:44

AMOGUS

Avatar karakan_z_dvpy

27 sierpnia 2021, 07:23

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 28 sierpnia 2021, 23:07

@Schabowy_nie_mielony: Ej, ale on wygląda jak postać z amogusa

Avatar Memixgroszkowaty

Edytowano - 26 sierpnia 2021, 21:39

Ale germanizacja jako tako była podczas zaborów a podczas okópacji podczas IIwś nie była to właściwie germanizacja tylko zwykła okupacja + nie w telewizji tylko prędzej w radiu. W tamtych latach telewizja była w "fazie testów" i jako tako popularność zyskała w latach 50-tych lecz niezbyt w państwach komunistycznych

Avatar Oliwier256

26 sierpnia 2021, 21:59

@Memixgroszkowaty: pomyłka z telewizją

Avatar Memixgroszkowaty

26 sierpnia 2021, 22:00

@Oliwier256: spoko, zdarza się

Avatar
bylojuz12

25 sierpnia 2021, 13:04

Chyba w radiu

Avatar Oliwier256

25 sierpnia 2021, 13:26

myślałem że wtedy polacy też mieli telewizję

Avatar
bylojuz12

25 sierpnia 2021, 13:34

@Oliwier256: W Polsce założono telewizję w 1938 i była jeszcze w fazie testów.

Avatar jacek1s

25 sierpnia 2021, 11:27

O, memik z Chojraka, który nie jest ode mnie. Tego się nie spodziewałem.

Avatar starmagedon

Edytowano - 25 sierpnia 2021, 10:54

Powinni się cieszyć z tego.

Ale no tak. polacy nie potrafią docenić tego co lepsze.

Avatar Oliwier256

25 sierpnia 2021, 10:54

@starmagedon: tak się przy okazji zapytam. Nie strzeliłem gafy z rokiem?

Avatar starmagedon

Edytowano - 25 sierpnia 2021, 10:55

@Oliwier256: Nie znam się na historii. Holandie się zapytaj o takie rzeczy.

Avatar Oliwier256

25 sierpnia 2021, 10:57

@starmagedon: okej

Avatar PrequelFan

25 sierpnia 2021, 11:10

@Oliwier256: No a kiedy II wojna światowa wybuchła?
I lepsze by było radio niż telewizja, bo nie wiele Polaków miało w tamtym czasie telewizję.

Avatar Oliwier256

25 sierpnia 2021, 11:11

@PrequelFan: myślałem że wtedy była telewizja i nawet dużo polaków ją miało

Avatar PrequelFan

25 sierpnia 2021, 11:14

@Oliwier256: Polecam film na YT z kanału "Oblicza XX wieku" gdzie jest odpowiedź na pytanie "Czy Polacy przed wojną oglądali telewizję?" (tytuł taki sam jak pytanie)

Avatar Kuman

25 sierpnia 2021, 12:39

@starmagedon: lepsze by było jakby Rosjanie i Amerykanie spalili ten kraj do gołej ziemi

Avatar PrequelFan

25 sierpnia 2021, 11:09

Germanizacja, eksterminacja, taka sytuacja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Północne Węgry

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Tymi się chodzi

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka