Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2021, 11:45
UwU
Odpisz
6 marca 2014, 08:42
Co ludzie mają do ładnych pajączków? Żyje sobie taki, codziennie zabija kilka much i komarów, a większość i tak powie ze potwór i trzeba zabić ;_;
Odpisz
6 marca 2014, 15:12
@Matiq: wszystkie są ładne :c
Odpisz
6 kwietnia 2014, 09:43
@Matiq: niestety tak :( ale ja i moja siostra je lubimy :) ona nie zabija pająków w swoim pokoju mamy nawet jednego w ogrodzie :)
Odpisz
17 marca 2019, 23:44
@Matiq: *kaszel* * kaszel* arachnofobia
Odpisz
4 lutego 2019, 01:19
Czy te oczy mogą kłamać? *-*
Odpisz
1 października 2018, 12:54
nie są słodkie a jak weźmiesz go. na rękę i otworzy paszcze na dupę Ci skoczy i Ci obgryzie ch*ja
Odpisz
24 października 2017, 20:51
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:04
Nie
Odpisz
29 września 2014, 19:18
są przesłodkie <3 ;33 c;
Odpisz
12 lipca 2014, 12:36
rzygam tęczą (poplątaną w pajęczynie)
Odpisz
11 kwietnia 2014, 16:28
Gorzej gdy ten pająk gdzieś zniknie :__;
Odpisz
9 marca 2014, 14:55
Nie nie nie nie nie nie nie
Odpisz
6 marca 2014, 23:55
Te na zdjeciach to skakuny. Charakteryzuja sie tym, ze nie pna sieci, ale rzucaja sie bezposrednio na swoja ofiare niczym tygrysy.
Jak sie je wezmie na rece to tak fajnie podskakuja
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2014, 07:28
DAJCIE MI ZAPALNICZKĘ I PALIWO ;-;
Odpisz
6 marca 2014, 19:05
wyjdź
Odpisz
6 marca 2014, 19:07
Nie, ty wyjdź.
Odpisz
6 marca 2014, 19:32
Nick... WYJDŹ!
Odpisz
4 lutego 2019, 01:20
@bartekaa5: Oboje wyszli :D
Odpisz
6 marca 2014, 16:57
One są takie sweet. Kocham was i wszystkie pająki. Mam nawet jednego w Zamku.
Odpisz
6 marca 2014, 16:17
Słodkie. Idealnie się będą nadawać... NA PODPAŁKĘ POD GRILLEM!
Odpisz
6 marca 2014, 15:43
Jakby nie miały jadu i ostrych tych małych łapek (szczękoczułki chyba ) to bym wziął :3
Odpisz
6 marca 2014, 15:59
to są skakuny które nie są w stanie przebić naskórka!
Odpisz
6 marca 2014, 16:09
@Adamjakub654: To go chcem! *.*
Odpisz