Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 20:28

Mój podręcznik do angielskiego (5 klasa)
-Do you like Nicki Minaj?
- Yes! I love she! Do you like Ariana Grande?
- No. She's horrible.

Avatar DogeMemeMeysam

31 października 2014, 20:13

ZBIERAMY DATKI NA TO BIEDNE DZIECKO!!!

Avatar MrStick

21 listopada 2014, 15:40

@DogeMemeMeysam: *daje diaxa

Avatar DogeMemeMeysam

21 listopada 2014, 17:42

@MrStick: ile warty?

Avatar MrStick

21 listopada 2014, 18:10

@DogeMemeMeysam: pewnie z 500$

Avatar DogeMemeMeysam

21 listopada 2014, 18:16

@MrStick: dziękuje,DALEJ ZBIERAMY MAMY 500$

Avatar Jejowicz2

31 grudnia 2014, 21:34

@DogeMemeMeysam: Daje moje drobniaki (200 milionów)

Avatar DogeMemeMeysam

1 stycznia 2015, 12:23

@Jejowicz2: Dziękuję!Kończymy zbiórkę!Pan Kanada dał tyle ile wystarczy!Dzieciak uratowany!

Avatar Jejowicz2

1 stycznia 2015, 13:34

Avatar SharpNeedle

27 sierpnia 2015, 17:19

@DogeMemeMeysam: Jeszcze, żeby było temu dziecku idealnie daję mu 1000 diamentów z DI:RT (Dead Island Riptide) (1 diament = 999$)

Avatar buger

8 marca 2014, 10:58

fajne "{{

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2014, 15:47

Dobre :D :D :D
5/5

Avatar asdf0

1 marca 2014, 11:53

wyrównam ;)

Avatar Omeg12

1 marca 2014, 12:52

Czerwone wychodzą na prowadzenie!

Avatar fil341

1 marca 2014, 13:32

@Omeg12: teraz zielone dzięki mnie

Avatar qbadrewnik

1 marca 2014, 15:14

@fil341: a dzięki mnie przeważają o 5 xd

Avatar bbaartek

Edytowano - 1 marca 2014, 18:50

a dzięki mnie o 6 xD

Avatar malpiatka

1 marca 2014, 15:48

Akurat Nicki jest spoko

Avatar qwertqwert

1 marca 2014, 19:36

@malpiatka: taa... szczególnie jej ostatnia piosenka -Lookin Ass.
YG - My Nigga (Remix)- to to coś innego, ale nie wiem czemu w tym śpiewa bo tylko psuje kawałek

Avatar qwertqwert

1 marca 2014, 20:42

@qwertqwert: heh pomyliłem piosenki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Nie zadzieraj z bobrami

Płać pan

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka