Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

28 sierpnia 2021, 09:45

Pora doprowadzić do wielkiej wojny pomiędzy fanami overwatcha i tf2

I tym razem mam na myśli prawdziwą wojnę

Avatar Wikidoom

29 sierpnia 2021, 21:16

@lubie_frytki_z_ketchupem: wyobraziłam sobie jak ludzie w cosplayach biegną na siebie a potem się nawalają po łbach piękne

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

29 sierpnia 2021, 21:20

@Wikidoom: Nawalają po łbach?

To ma być prawdziwa wojna,a nie kłótnia starych bab o łososia na przecenie

Avatar Wikidoom

30 sierpnia 2021, 14:56

@lubie_frytki_z_ketchupem: masz rację strzelają do siebie z replik broni

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

30 sierpnia 2021, 17:15

@Wikidoom: REPLIK?

Avatar Wikidoom

31 sierpnia 2021, 11:43

@lubie_frytki_z_ketchupem: nie wiem jak ci przypasować

Avatar superAsasyn

1 listopada 2021, 21:50

@lubie_frytki_z_ketchupem: medycy by zrobili przełom w medycynie... I na cmentarzach

Avatar Wikidoom

1 listopada 2021, 22:22

@superAsasyn: bohaterowie nigdy nie umierają....o to ci chodzi tak?

Avatar superAsasyn

2 listopada 2021, 07:46

@Wikidoom: Nein. Uber

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

Edytowano - 2 listopada 2021, 08:12

@superAsasyn: I am ze Übermensch !

Avatar TheExpertt

27 sierpnia 2021, 11:31

Czas na zbrodnie wojenne na Śląsku

Avatar DRAGON_POLSKA

28 sierpnia 2021, 09:08

@TheExpertt: minionki w bośni po przeczytaniu tego

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 sierpnia 2021, 13:24

@TheExpertt: Ok, ty bierzesz Śląsk, ja robie eksperymenty na ludziach podobne do tych nazistowskich w Bydgoszczy/Wadowicach

Avatar TheExpertt

28 sierpnia 2021, 13:47

dobra

Avatar Alfa7

27 sierpnia 2021, 10:44

Nie rel
Jeśli matura mi się uda to spróbuję zostać nauczycielem historii
Już wiem, że nie będę zadawał prac domowych

Avatar JestemNormikiem

27 sierpnia 2021, 11:56

@Alfa7: ogólnie to chciałbym być nauczycielem żeby być miłym dla uczniów i ich czegoś nauczył

Avatar Alfa7

27 sierpnia 2021, 12:03

@JestemNormikiem: Będę się starał

Avatar
DzikiZbik

27 sierpnia 2021, 12:16

@Alfa7: Też mam w planach po maturze iść na historię i zostać nauczycielem.

Avatar Alfa7

27 sierpnia 2021, 12:18

Zaklepuje sofę w akademiku

Avatar
DzikiZbik

27 sierpnia 2021, 12:19

@Alfa7: Jakie miasto?

Avatar Alfa7

27 sierpnia 2021, 12:20

Bydgoszcz

Avatar
DzikiZbik

27 sierpnia 2021, 12:22

@Alfa7: O kurde, to może się spotkamy.

Avatar mafiabenio

28 sierpnia 2021, 08:14

@Alfa7: Bydgoszcz śmierdzi, ale widocznie część ludzi już nie, podziwiam za chęci zostania nauczycielem

Avatar Jurekis_

28 sierpnia 2021, 09:07

@JestemNormikiem: większość nauczycieli tak zaczynała. Po prostu uczniowie lubią wykorzystywać to. Po kilkunastu latach dręczenia sie z dzieciakami co Cie nie szanuja masz juz dosyc

Avatar Alfa7

28 sierpnia 2021, 11:51

@Jurekis_: Ja zacznę od klas 1-3 w podstawówce, a kiedy stuknie mi czterdziesty krzyżyk przejdę do średniej
Tak nikt mi nie, będzie podskakiwał

Avatar Stulej4

Edytowano - 28 sierpnia 2021, 11:18

Wtedy bym poszedł z kumplami odj€bać jakieś srogie gówno na większą skalę

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2021, 10:35

Trzeba wysadzić w powietrze przeciwników politycznych Kononowicza i jego samego usadowić na Króla Polski

Avatar Daniello55

28 sierpnia 2021, 10:23

Albo prasówkę z WOSu dla nas!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zdeklasowani znowu

Równi i równiejsi

Papierowa szkoła posting

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka