Nazwisko zobowiązuje hehe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 stycznia 2022, 13:53
Mnie na przykład to że przekręcają Chojecki na Chu*ecki
Odpisz
6 września 2022, 18:26
@kotlet25: nie jesteś przypadkiem synem mojej babki od historii i wosu?
Odpisz
30 sierpnia 2021, 16:35
Mój kuzyn ma nazwisko Ujek.
Dodajcie sobie 8 litere na poczatku
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2021, 08:40
@Annx90: Nazwałabym go Hubert
Odpisz
31 sierpnia 2021, 12:04
@Aarix: No właśnie ma na imie Hubert.
XDDD
Odpisz
31 sierpnia 2021, 08:40
Zawsze jak mówię swoje nazwisko przez telefon, to muszę je powtarzać kilka razy bo rozmówca zawsze pyta "Jak? [niepoprawna wersja mojego nazwiska]?"
Odpisz
30 sierpnia 2021, 21:59
Moje czesto piszą przez ę a nie em
Odpisz
30 sierpnia 2021, 20:01
Mi przeszkadza bo często ludzie piszą z samymi błędami czyli Rzópa. A ja jestem Szuba. I to mnie boli
Odpisz
30 sierpnia 2021, 18:55
Mi często przekręcają końcówkę z -ewicz na -ewski
Odpisz
27 sierpnia 2021, 13:13
W sumie nie, akurat w miarę dobre wylosowałem przy narodzinach
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:34
@AgnieszkaKielbasowska228: jakie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 18:31
@Crln_7: Cieślak
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:10
Em nie
Moje nazwisko nawet nie jest zbyt polskie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:31
to dobrze czy źle
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:32
@XDudek: Bardziej źle
Jak komuś się mówi to to trzeba wolniej i wyraźnie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:33
Hitlerowski?
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:34
@Crln_7: Nie no nie aż tak
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:35
zakłądałbym że się inaczej pisze niż czyta
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:37
@XDudek: Nie, ale mój pan od fizyki tak myślał
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:37
czekaj zapytam go
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:26
Moje nazwisko często mylą z Węglarek
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:06
Garol Wojdyła :D
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:09
@milkyway_: :DDDD
Odpisz
30 sierpnia 2021, 16:25
Przezwisko kosiarka do końca życia
Odpisz
30 sierpnia 2021, 16:17
Niezbyt, co najwyżej nazwą mnie Szymon.
Odpisz
27 sierpnia 2021, 13:23
Super mem podoba mi się
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:39
@PykciPykci: 5/5 i do ulu :-DDD
Odpisz
27 sierpnia 2021, 12:31
Papież 👌👌👌
Odpisz