Dzieciństwo jest obiektywnie lepsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Cóż za brak szacunku
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2021, 00:10
Od razu po maturze poszedłem do pracy, od tamtego momentu schudłem 7 kilo, a nawet się nie starałem
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2021, 23:12
Nie jeżeli twoje dzieciństwo skończyło się w wieku 12 lat i kiedy inni grali w piłkę ty martwiłeś się swoją przyszłością. Wtedy już oczekiwania masz pesymistyczne
Odpisz
27 sierpnia 2021, 22:27
Nie chce dorastać, przeraża mnie to
Odpisz
27 sierpnia 2021, 20:21
U mnie było dokładnie odwrotnie. Widać że mem robiony przez kogoś kto nie jest na swoim jeszcze ;)
Odpisz
27 sierpnia 2021, 19:41
A nie na odwrót?
Odpisz