Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lubie_AoT

28 sierpnia 2021, 09:32

Granie zawsze jakies hobby
I nie kazdy wierzy w gwiazdy

Avatar Jesiotr

1 września 2021, 14:44

@Lubie_AoT: gwiazdy to tylko projekcja na niebie mająca na celu zakryć cała prawdę o wszechświecie

Avatar Jesiotr

1 września 2021, 14:38

Nie pamiętam ile lat miałem jak pierwszy raz zagrałem w postala, ale byłem wtedy mały. I pewnie dlatego teraz jestem taki spie****ony

Avatar Jesiotr

1 września 2021, 14:40

@Jesiotr: dlatego niektóre gry są nieodpowiednie dla dzieci

Avatar Crisium

Edytowano - 30 sierpnia 2021, 07:41

Większość gier AAA jest przeznaczona dla dorosłych i myślę, że społeczeństwo już zdaje sobie z tego sprawę, przez co spotkanie się z komentarzem pt. "gry są dla dzieci", jest tak samo prawdopodobne jak np. to że Czarnek tak naprawdę nie jest spie....ony.

Avatar LadyDialga

29 sierpnia 2021, 18:40

"Dorośli" Jejanie czemu ciągle siedzimy w piwnicach?

Avatar patryko1234

29 sierpnia 2021, 17:11

Gram bo lubie?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

28 sierpnia 2021, 09:18

Jestem kobiet, ale tutaj stanę w obronie facetów:
Bo każdy ma prawo mieć jakieś hobby + gdyby nie dorośli gracze to by gry 18+ nie mialyby racji bytu

Avatar Miksol320

28 sierpnia 2021, 11:38

@BardzoOryginalnaNazwa: w gry 18+ grają głównie osoby nie pełnoletnie

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

28 sierpnia 2021, 10:56

Bo lubię mieć wpływ na historię przedstawioną. Kto jeszcze pamięta interaktywne historie na youtubie?

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

28 sierpnia 2021, 09:49

Bo w przeciwieństwie do prawdziwego życia w grach mamy jakiś wpływ na losy świata

Avatar rumcajschr

28 sierpnia 2021, 09:29

komentarz obrazkowy

Avatar Shadow_Hedge

28 sierpnia 2021, 09:09

Bo są fajne

Avatar Boberek00

28 sierpnia 2021, 09:06

Bo możemy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Zdeklasowani znowu

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

To będzie bolało

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka