Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2021, 09:32
Granie zawsze jakies hobby
I nie kazdy wierzy w gwiazdy
Odpisz
1 września 2021, 14:44
@Lubie_AoT: gwiazdy to tylko projekcja na niebie mająca na celu zakryć cała prawdę o wszechświecie
Odpisz
1 września 2021, 14:38
Nie pamiętam ile lat miałem jak pierwszy raz zagrałem w postala, ale byłem wtedy mały. I pewnie dlatego teraz jestem taki spie****ony
Odpisz
1 września 2021, 14:40
@Jesiotr: dlatego niektóre gry są nieodpowiednie dla dzieci
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2021, 07:41
Większość gier AAA jest przeznaczona dla dorosłych i myślę, że społeczeństwo już zdaje sobie z tego sprawę, przez co spotkanie się z komentarzem pt. "gry są dla dzieci", jest tak samo prawdopodobne jak np. to że Czarnek tak naprawdę nie jest spie....ony.
Odpisz
29 sierpnia 2021, 18:40
"Dorośli" Jejanie czemu ciągle siedzimy w piwnicach?
Odpisz
29 sierpnia 2021, 17:11
Gram bo lubie?
Odpisz
28 sierpnia 2021, 09:18
Jestem kobiet, ale tutaj stanę w obronie facetów:
Bo każdy ma prawo mieć jakieś hobby + gdyby nie dorośli gracze to by gry 18+ nie mialyby racji bytu
Odpisz
28 sierpnia 2021, 11:38
@BardzoOryginalnaNazwa: w gry 18+ grają głównie osoby nie pełnoletnie
Odpisz
28 sierpnia 2021, 10:56
Bo lubię mieć wpływ na historię przedstawioną. Kto jeszcze pamięta interaktywne historie na youtubie?
Odpisz
28 sierpnia 2021, 09:49
Bo w przeciwieństwie do prawdziwego życia w grach mamy jakiś wpływ na losy świata
Odpisz
28 sierpnia 2021, 09:29
Odpisz
28 sierpnia 2021, 09:09
Bo są fajne
Odpisz
28 sierpnia 2021, 09:06
Bo możemy
Odpisz