Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2021, 14:34
Nie jestem pewien czy autor tego posta zdaje sobie z tego sprawę, ale 1 do 2700 to naprawdę minimalna szansa
Odpisz
29 sierpnia 2021, 21:32
@Kebasa_z_mema: ale znacznie większa niż zazwyczaj
Odpisz
30 sierpnia 2021, 08:18
@Armine: niby tak, ale 1 do 2700
Wiesz jaki to procent?
0,000(370)% szans
Odpisz
30 sierpnia 2021, 08:56
@Kebasa_z_mema: poza tym w 2182 cbez większego problemu ludzkość będzie w stanie zmienić jej trajektorię gdyby jednak miała uderzyć
a tak wgl to wtedyi tak nie będę żył od dawna
Odpisz
30 sierpnia 2021, 08:58
@Armine: Także no, nie ma co sie bać
Poza tym, nawet gdyby nie umieli, to jedna atomówka i po asteroidzie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 15:40
@Kebasa_z_mema: a co zrobisz z pyłem radioaktywnym w atmosferze?
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:44
@reedy7: dobre pytanie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 18:01
@reedy7: na pewno jest to mniejsze zagrożenie niż ta asteroida
Odpisz
30 sierpnia 2021, 18:58
@Armine: wolałbyś umrzeć przez asteroide, czy na skutek choroby po promiennej
Odpisz
30 sierpnia 2021, 23:41
@Kebasa_z_mema: Nie. Nawet jak rozłupiesz jakimś boskim cudem ów kamyczek to nadal w twym kierunku będę zmierzać jego fragmenty. W najlepszym wypadku fragmenty mogą się luźno zbić z powrotem w jedno a w najgorszym, właśnie stworzyłeś coś w stylu Nalotu dywanowego.
Odpisz
31 sierpnia 2021, 10:38
@Modern_Asassin: ale małe kawałki się spalą w stratosferze
Odpisz
31 sierpnia 2021, 17:34
@reedy7: Małe? Poczytaj sobie. releases(kropka)jhu(kropka)edu/2019/03/04/breaking-up-is-hard-to-do-asteroids-are-stronger-harder-to-destroy-than-previously-thought/
Odpisz
29 sierpnia 2021, 12:49
Pieprzona Mimi Leder przewidziała przyszłość
Odpisz
28 sierpnia 2021, 18:13
Kto wie jaką technologię do tych czasów rozwiniemy, może asteroidy będą dla nas niczym specjalnym i poprostu ją zniszczymy za pomocą rakiet bądź laserów... O ile w ogóle będziemy wtedy żyć. Tymczasowo wygląda na to że nikt nie musi się martwić asteroidą bo prędzej wszystko zaleje woda z topniejących lodowców a temperatura będzie za wysoka do życia.
Odpisz
28 sierpnia 2021, 23:45
@Burgerchinski: albo sami się pozabijamy przez konflikty
Odpisz
28 sierpnia 2021, 21:19
*odwołuję szczepienie na koronawirusa
Odpisz