Legenda głosi, że ktoś nagrał wiadomość po sygnale
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Cóż za brak szacunku
Z klasą się trzeba urodzić
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2021, 20:51
Może w Ameryce to bardziej popularne idk
Odpisz
30 sierpnia 2021, 08:49
dokładnie tak a w polsce to nie jest takie popularne bo to tam kiedyś dość kosztowało
Odpisz
28 sierpnia 2021, 20:44
Rel, znam tylko jedną osobę która nagrywa wiadomości
Odpisz
28 sierpnia 2021, 20:48
@milkyway_: ja nawet nie wiem jak to się robi
Odpisz
28 sierpnia 2021, 20:51
@polska_cebulka: same
Odpisz
28 sierpnia 2021, 21:25
@polska_cebulka: ja też
Odpisz
28 sierpnia 2021, 21:57
@polska_cebulka: jak jest sygnał to samo się nagrywa aż do rozłączenia
Odpisz
28 sierpnia 2021, 23:06
@polska_cebulka: Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą:)
Odpisz
28 sierpnia 2021, 23:37
@polska_cebulka: ja raczej dałbym radę nagrać ale odczytać ni ...ja
Odpisz
30 sierpnia 2021, 08:24
odczytujesz wiadomości ze skrzynki, dzwoniąc na pocztę głosową
Odpisz
30 sierpnia 2021, 08:25
@Aarix: powinieneś mieć automatycznie wgrany jej numer telefonu
Odpisz
28 sierpnia 2021, 21:26
Mnie zawsze zastanawiało jak je późnej odsłuchać
Odpisz