Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2014, 16:57
on zawsze jebie takimi ***istymi tekstami
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:04
@erziest: Mieczy nie ostrzono. Nie miało to żadnego sensu. Miecz miał łamać kości swoją masą, a nie ciąć, bo i tak pancerza nie przetnie...
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 07:58
@Archeologwinternetach: miecze ostrzono w inny sposób.Gdy noże ostrzy się na tak zwaną brzytwę to w przypadku mieczy nie miało by to sensu bo krawędź tnąca by się łamała ale to i tak nie zmienia faktu że miecze były ostrzone choć nie tak mocno.Łamać kości swoją masą to miały maczugi albo młoty bojowe a miecz miał zostawiać rany cięte :).
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 15:36
@erziest: Przy pełnej zbroi rany cięte? Powodzenia.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 22:11
@erziest: Poprawka rany kłute, ale przy lżejszej zbroi cięte też robiono. W tamtych czasach większość piechurów nosiło kolczugę więc miecz był odpowiedni do wbicia się w szczelinę. Tak wiem jestem szybki.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 22:51
@FlorencjaBall: Nawet jakby się wbił to ukłułby jak igła.
Odpisz
26 września 2022, 19:44
@Archeologwinternetach: Nie, nie znasz się
Odpisz
1 marca 2014, 20:04
Takie rzeczy byłyby mile widziane w tekstach.Gdyby można by było oglądać takie cytaty,na pewno wzbogaciłoby to liczbę odwiedzin tego działu.
Odpisz
1 marca 2014, 20:29
Niestety takie "obrazki" będę dodawał do obrazków.
Odpisz
3 marca 2014, 11:35
Zgadzam się.
Odpisz
1 marca 2014, 21:01
Potrzebujecie mnie !!!
Odpisz
1 marca 2014, 21:59
@Rander: Ty akurat jesteś nudny ale inne książki są super :D
Odpisz
1 marca 2014, 23:35
@ninja618: Ty za to jesteś widzialnym ninja BUUUUU!
Odpisz
1 marca 2014, 23:42
@Rander: Ale przynajmniej umiem wciągać ludzi i zabijać ! XD
Odpisz
1 marca 2014, 23:46
@ninja618: Nie jestem człowiekiem BuJa
Odpisz
2 marca 2014, 00:05
@Rander: No właśnie ale czekaj może być z nas świetny duet co ty na to ?
Odpisz
2 marca 2014, 00:08
@ninja618: Jestem pogromcom smoków
Odpisz
2 marca 2014, 00:20
@Rander: A ja dziewic :d
Odpisz
27 lutego 2014, 23:51
Dobrze gada, wino i ***ę mu.
Odpisz