Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2021, 16:03
Akurat dzisiaj oblałam praktykę ehh
Odpisz
30 sierpnia 2021, 15:20
L akurat oznacza "learner" a nie "learning" jeżeli dobrze pamiętam, ale to nie zmienia znaczenia zdania. Ot ciekawostka
Odpisz
30 sierpnia 2021, 20:00
@Nocta: w sumie jak jest nauczyciel to jest i nauczanie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 20:10
@FluttershyIsNOTaDoormat: zależy w jakim kraju. Np w Anglii nie potrzeba nauczyciela. Możesz jeździć z jakąkolwiek osobą, która posiada pełne prawo jazdy (o ile posiadasz prawo jazdy osoby uczącej się)
Odpisz
30 sierpnia 2021, 20:49
@Nocta: ciekawe
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:26
Nie rozumiem
Odpisz
30 sierpnia 2021, 19:33
@Agamer12321: kierowcy L czują się niezręcznie, gdy 2 instruktorów pozdrawia się podniesieniem ręki (tak jak chociażby biegacze czy kierowcy autobusu)
Odpisz
30 sierpnia 2021, 07:46
O Chryste. Przeczytałem Elfki i miało podobna ilość sensu. W końcu elfy w wielu kulturach są długowieczne i zachowują młody wygląd mimo tego, że umysł normalnie dojrzewa xD
Odpisz
30 sierpnia 2021, 09:27
@mozaj: akurat jak powiedziałeś, że elfki to niepoprawne zrozumienie tekstu to teraz nie rozumiem mema
Odpisz
30 sierpnia 2021, 15:43
@Xelven: elki czyli L na samochodach tam gdzie się zdaje prawko
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:11
@Lekki69: teraz wszystko ma sens
dziękuję
Odpisz
30 sierpnia 2021, 13:58
Najgorsze są osoby, które utrudniają jazdę elką jakoś gazują przy nich trąbią no czy oni są normalni
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:06
@Godylos5: Sorry elkom* chyba się pisze
Odpisz
30 sierpnia 2021, 16:24
Rel
Odpisz
30 sierpnia 2021, 00:46
No i co ideologia LGBT z ludźmi robi
Elżbietki płeć zmieniły
Odpisz
30 sierpnia 2021, 09:28
@Towarzysz777: cursed comment
Odpisz
30 sierpnia 2021, 13:57
@Towarzysz777: Akurat dzisiaj u mnie była taka ciocia Ela
Odpisz
30 sierpnia 2021, 10:46
Jakie prawdziwe xD
Odpisz
30 sierpnia 2021, 00:59
Raczej nie jest tak wesoło jak to szkoła jazdy tylko że konkurencyjna
Odpisz
30 sierpnia 2021, 07:03
@Jajoman320: Mój instruktor pozdrawiał i konkurencję, więc nie zbyt rel
Odpisz
30 sierpnia 2021, 16:55
@Jajoman320: Mój instruktor się przyjaźnił z innymi firmami i wzajemnie sobie pomagają. A tacy, którzy uważają się za konkurencje jest podobno tylko garstka w mieście....
Odpisz
30 sierpnia 2021, 17:18
@Jajoman320: Szczerze mówiąc gadałem ze swoim i nie narzeka na brach ruchu. W dodatku, nawet jeśli konkurencyjna firma, wielu z tych ludzi zna prywatnie i to wciąż znajomi, więc czemu nie przywitać się? Komu to szkodzi?
Odpisz
30 sierpnia 2021, 00:53
L jak Loser
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2021, 01:07
racja prawdziwe chady jeżdżą bez prawka 😎😎🧠♾️
Odpisz