Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2022, 13:30
Bo kiblem się cieżko gryzie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 22:14
Bo do zęba trudniej nasrać
Odpisz
30 sierpnia 2021, 22:17
@saar8: Moje poczucie humoru oficjalnie osiągnęło poziom "haha kupa"
Odpisz
31 sierpnia 2021, 00:47
@saar8: co ja nie zrobię?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2021, 16:57
@saar8: ośmielasz się rzucać mi wyzwanie śmiertelniku?
Odpisz
31 sierpnia 2021, 18:01
@saar8:
Odpisz
6 września 2021, 18:15
@saar8: zasługujesz na podwyżkę
Odpisz
3 września 2021, 22:32
Prawdopodobnie z tego samego powodu,dla którego frezy diamentowe kosztują dużo mniej od diamentu-proporcja materiału na rzeczywistą masę,albo wymagająca technika wykonania.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2021, 17:56
Panie i panowie, przedstawiamy wam nowość w naszym asortymencie, "Kibel-o-tron 300" znany także jako "Ubikaz™"!
Wspaniałości Mieszkaniowe Sp. z o.o.
Jedynie zapoznanie się z treścią instrukcji pozwoli na bezpieczny i szybki montaż Wspaniałości ™.
Wspaniałości Mieszkaniowe Sp. z.o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż, niewłaściwe korzystanie bądź dziury czasoprzestrzenne.
Odpisz
31 sierpnia 2021, 22:51
@Schabowy_nie_mielony: ej otworzył się u mnie portal jakiś taki z czarną obramówką i fioletowym środkiem i wychodzą z niego kwadratowi świnioludzie
Co mam zrobić
Odpisz
1 września 2021, 14:51
@gierohehe: Wspaniałości Mieszkaniowe Sp. z.o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż, niewłaściwe korzystanie bądź dziury czasoprzestrzenne.
(To jest nawiązanie do którego SCP/przedmiotu z wspaniałości mieszkaniowych SP. Z. o.o?)
Odpisz
31 sierpnia 2021, 17:33
Bo kiblem nie da się gryść
Odpisz
31 sierpnia 2021, 17:08
Ja nawet nie wiem co to jest ząb ceramiczny
Odpisz
31 sierpnia 2021, 17:29
@NowszyRevLer: Ząb z kibla
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:02
Szablon, tylko po polsku
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:40
@wiedeni: (To szablon po polsku, to nie ma na celu tłumaczenia napisów z trailera dokładnie na Polski)
Odpisz
30 sierpnia 2021, 22:41
Bo kiblem ciężej sie gryzie
Odpisz
31 sierpnia 2021, 11:03
@Kebasa_z_mema: Ciężej? Czyli twierdzisz, że się da? XD
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:37
@Towarzysz777: Dla chcącego nic trudnego.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2021, 23:32
Zastanawiaj się zastanawiaj... "póki ząb ci nie trzaśnie" - Zahin Schmartz ~ Wyzima, Temeria.
Odpisz
30 sierpnia 2021, 21:57
albo coś z moim angielskim nie tak, ale tekst z górego i dolnego panelu nie pasują do siebie
Odpisz
30 sierpnia 2021, 22:06
@Xelven: bo dolny to oryginał
Odpisz