Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar onui2

31 sierpnia 2021, 21:07

Artykuł napisany przez pijanego redaktora. Zdjęcia pijanego fotografa

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2021, 21:27

@onui2: A na zdjęciu pijani policjanci.

Avatar Crln_7

1 września 2021, 10:20

w domu czekają ich pijane żony

Avatar krzyhu7973

1 września 2021, 10:32

@Crln_7: Z pijanymi dziećmi

Avatar Kicia_to_nie_kot

1 września 2021, 15:25

@krzyhu7973: i pijane psy

Avatar krzyhu7973

1 września 2021, 21:29

@Kicia_to_nie_kot: Szczekające na pijane koty

Avatar Barnotek

1 września 2021, 13:27

Policja:

Avatar Jefte

1 września 2021, 11:06

A co jeżeli pijany pieszy szukał kolego do picia. Kierowca mu odmówił, więc podkablował na policję.

Avatar Obietnica_12

1 września 2021, 11:01

Ogień zwalczaj ogniem.

Avatar kikocia3

1 września 2021, 10:56

Ale z technicznego punktu widzenia, ten pieszy miał prawo być pijany, bo nie kierował żadnym pojazdem, z kolei pijany kierowca stwarzał bezpośrednie zagrożenie na drodze. Nawet będąc pijanym, można dokonać obywatelskiego zatrzymania. Ergo, pijany pieszy=bohater, pijany kierowca=antagonista

Avatar
Konto usunięte

1 września 2021, 10:40

Takich bohaterów potrzebujemy, ale na nich nie zasługujemy

Avatar kazekage895

31 sierpnia 2021, 22:22

To wiele mówi o naszym społeczeństwie

Avatar Jargur

1 września 2021, 09:30

@kazekage895: Czy ktoś powiedział społeczeństwo?!

Avatar
Konto usunięte

1 września 2021, 09:25

Avatar kanapka9

1 września 2021, 09:18

Stare

Avatar MeenziPL

1 września 2021, 08:42

Avatar VIGEE

1 września 2021, 08:26

ten pieszy miał przynajmniej prawo być pijanym

Avatar Konar_Brzozowy

31 sierpnia 2021, 23:34

K**wa, ja pieszo muszę zapier**alać, auto musiałem na domówce zostawić, a ten skur**syn jedzie sobie jakby nigdy nic!

Avatar MeliPL

31 sierpnia 2021, 19:33

Polska jest jak:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Za co ta premia

No to posłuchane

Co za przypadek

Chciał tylko pomóc

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka