Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lord_Endless

8 września 2021, 03:34

No mam tak czasami. Denerwujące to jest.

Avatar Sebzer

2 września 2021, 12:13

mam 5-7 (nie pamietam) letni telefon i jest lepszy od większości obecnie dostępnych w podobnych cenach (gdy kupowałem) mimo że to nie jest żaden samsung ani iphone a mniej znana marka, sam model również nie jest flagowy.

I nie zmieniałbym go przez kolejne lata gdyby nie fakt, że po tak długim czasie zaczął wariować i właśnie ekran obraca się sam zawsze na odwrót niż potrzebuję plus wiesza się gdy ktoś do mnie pisze na msg.

Jakie telefony polecacie do 500zł ? Musze już wymienić staruszka a hajsu nie mam na coś droższego.

Co sądzicie o Realme 7 ? a o Samsungu A 12/22 ?

Avatar Ekstrawertyk9

2 września 2021, 13:02

@Sebzer: Weź napisz na jakiejś grupce na informatycznej na FB, ludzie ci tam pomogą

Avatar Sebzer

2 września 2021, 13:22

@Ekstrawertyk9: był taki mem na ten temat. Chodzi o to, że na taskich grupkach bardziej preszkadzaja niąż pomagajką. Piszesz ,,potrzebuje kłodę do 100zł" a oni ci odpisują że za 100zł to ty se możesz patyk kupić a porządna kłoda która wystarczy na kilka lat to musi kosztować dziesięć tysięcy

Avatar Schabowy_nie_mielony

2 września 2021, 16:10

@Sebzer: Bo w sumie na takich grupach siedzą często ludzie którzy rozumieją i mówią ci prawdę.

Avatar Sebzer

2 września 2021, 23:35

@Schabowy_nie_mielony: chyba jednak nie skoro tak jak napisałem, mam tel za 500zł kipiony 5-7 lat temu i dopiero teraz zaczął się psuć

Avatar Jadeja

4 września 2021, 02:30

@Sebzer: ten stary do serwisu dać, chyba że już to robiłeś

Avatar Lord_Endless

8 września 2021, 03:30

@Sebzer: Nic innego nie pozostaje, jak uzbierać kasę na lepszy telefon. Polecam Samsungi. Ja też mam 5-letni telefon Samsung A5 2016. Ale muszę poczekać aż umowa z operatorem za 1,5 roku czy 2 lata będzie podpisywana, zanim będę mieć nowy telefon. Na dzień dzisiejszy są Samsungi A12. A za 2 lata może być już co innego. Chcę nowy telefon, bo ten A5 2016 ma 16 GB pamięci i mnie to męczy, że tak mało, a te nowsze mają 32 czy 64 GB pamięci.
W każdym razie powodzenia!

Avatar Lord_Endless

8 września 2021, 03:32

@Sebzer: A telefony do 500 zł są z niższej półki i mają niższe parametry niż te nowsze.

Avatar gmat_010

5 września 2021, 21:59

W full real.

Avatar Szymessss

5 września 2021, 21:21

Rel

Avatar Rebelian_Chaosu

2 września 2021, 19:56

Ja mam manualne

Avatar TrueStoryGuy

2 września 2021, 16:22

Głównie dzieje się tak przez gwałtowne obracanie w wiele stron naraz co zaburza balans orientacyjny ekranu czy w uproszczeniu ustalenie jego położenia w przestrzeni przez urządzenie.

Avatar Schabowy_nie_mielony

2 września 2021, 16:09

rel

Avatar Tymek590

1 września 2021, 15:31

nierel
mam wylaczone autoobracanie i po prostu wciskam ten znaczek od fullscreena

Avatar Bracingcobra

2 września 2021, 15:12

@Tymek590: same

Avatar dominichouse

2 września 2021, 13:00

A niech cię trafi, jednego POLAKA mniej

Avatar ExtraDip

1 września 2021, 17:15

Znowu obróciło zaraz nie wytrzymie

Avatar srebrenica

1 września 2021, 15:42

to wyłącz autoobracanie

Avatar Murarzowa

1 września 2021, 15:49

@srebrenica: nie o to chodzi w memie

Avatar srebrenica

1 września 2021, 15:53

@Murarzowa: a o co

Avatar Darwidx

1 września 2021, 16:14

@srebrenica: Chodzi o to, że nie chcę mu się odpowiednio obraz obrócić.

Avatar srebrenica

1 września 2021, 16:16

@Darwidx: to wyłącz autoobracanie i po prostu kliknij fullscreen

Avatar hlepo

1 września 2021, 15:24

Też mnie szlag trafia kiedy obracam telefon i mi zmienia filmik

Avatar Armine

Edytowano - 1 września 2021, 15:23

Rel, też mnie wtedy szlag trafia

Avatar DeMajkel

1 września 2021, 15:22

To jeszcze nic. Czasami są strony z filmami, co bez fulskrina się nie obróci, a po obróceniu nie kompresuje się i jest biały bas na dole lub boku ekranu co boli w oczy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Północne Węgry

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka