Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PridSanisi

11 września 2021, 10:42

Avatar Alvarooooo2137

5 września 2021, 16:43

Chwila to jejaki mają dziewczyny

Avatar Oliwier256

5 września 2021, 21:09

@Alvarooooo2137: to nie jejaki

Avatar Alvarooooo2137

6 września 2021, 15:51

Avatar Aramil1993

6 września 2021, 13:51

Avatar Hiholatek

Edytowano - 5 września 2021, 16:18

Bądźmy szczerzy, ostatnie zdjęcie po prawej wygląda 5 razy szczerzej, niż jak by je zrobiły dziewczyny xD

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

5 września 2021, 08:18

Jestem laską, ale nigdy nie pozowałam tak do zdjęć

Avatar Hiholatek

5 września 2021, 16:17

@BardzoOryginalnaNazwa: ja też, ale to dlatego że nie mam przyjaciółek

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

5 września 2021, 16:18

@Hiholatek: Ja w sumie też
A już jak mam jakieś to takie co raczej zdjęć tego typu by nie robiły

Avatar patryko1234

5 września 2021, 11:29

Tytuł to bezbek totalny

Avatar Oliwier256

5 września 2021, 13:06

Avatar
Konto usunięte

5 września 2021, 11:31

ale trzeba przyznać, że wyszło ultra gejowo

Avatar Annx90

Edytowano - 5 września 2021, 08:41

Taaa... "nasze dziewczyny" xD
Patrząc na typków zastanawiam się, czy po za swoją mamą w ogóle widzieli jakąś dziewczyne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (37)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (37)
Avatar ChickenEatsRainbows

6 września 2021, 00:12

@Annx90: stwierdziłam po profilowym i po twoim zachowaniu, bo ja na pewno nie chciałabym się kumplować z taką osobą no sory no

Avatar Annx90

6 września 2021, 00:31

Avatar Envrei

5 września 2021, 08:40

Te zdjęcia wyglądają na swój sposób uroczo

Avatar Oloest4

Edytowano - 1 września 2021, 19:12

"Jak zostałem gejem"

Avatar Holandia

1 września 2021, 20:15

@Oloest4:
Jeszcze 2 i 3 mogą być, ale 1 i 4 wyglądają turbogejowsko

Avatar rumcajschr

1 września 2021, 20:05

Me and the boys

Avatar DRAGON_POLSKA

1 września 2021, 19:21

Avatar Kapitalista

1 września 2021, 19:07

Avatar Bartolinise

1 września 2021, 18:56

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka