Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Zapraszamy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Ikony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2021, 15:49
ale imo to niesprawiedliwe szczególnie, że jest wiele ludzi których przez kapitalizm nie stać na służbę zdrowia
Odpisz
18 września 2021, 17:26
@j384c_p1s: służba zdrowia w Polsce jest darmowa
Odpisz
18 września 2021, 17:40
Darmowa dla nierobów, bezpłatna dla reszty.
Odpisz
2 września 2021, 17:53
Wiem, że to żart. Jakie to zabawne, że pisiory tak chciały tych wolnych niedzieli, a teraz dogadują się z biedronką czy żabką, by te mogły w te dni handlować. No komuna jak japie....e.
Odpisz
3 września 2021, 08:49
W przypadku żabki to jest zwykłe używanie furtek w przepisach, a nie dogadywanie się
Odpisz
3 września 2021, 12:44
@Myszkapl: Nie musisz się dogadać z Pocztą Polską, by być punktem do odbiór paczek?
Odpisz
3 września 2021, 14:37
Chociaż Żabka ma umowę z Pocztą Polską, to z DHL też ma i to od 2012. Nie wspominając, że Żabki Cafe jako restauracje też mogą być otwarte w niedzielę. Więc to, że mają umowę z Pocztą Polską nie jest dogadywaniem się z pisiorami, bo robią to od lat i to ułamek kruczków, które wykorzystują.
Poza tym żabka włóczyła się po sądach, bo Państwowa Inspekcja Pracy nie chciała pozwolić Żabkom z placówkami pocztowymi być otwartymi w niedzielę. Jakby to było dogadanie się z rządem, to by po sądach nie byli ciągani
Jedynie Biedronka się dogadała z Pocztą Polską długo po wprowadzeniu niedziel niehandlowych. Choć btw. było kilka biedronek franczyzowych otwartych w niedzielę, gdy za ladą stawał właściciel
I ani Żabka, ani Biedra nie są wyjątkami - Polomarket ma umowę z paczką Ruch, InterMarche z InPostem, Stokrotka Express z DHL itd.
Odpisz
2 września 2021, 16:59
Wszyscy patrzą i mówią, jaka to żabka nie jest super, że robi wszystko takie super
Ale w pewnym momencie się na czymś wywali, i ja to wiem
Odpisz
2 września 2021, 17:02
@Ignisus: tak, musi
Odpisz
2 września 2021, 19:05
@Ignisus: W czym jest super? Zwykła sieć sklepów prywatnych. Równie dobrze można powiedzieć, że microsoft jest super, bo wydaje najlepszy według ludzi system operacyjny. Kwestia monopolu i reklamowania, a jakość może być całkiem inną stroną monety także i ceny.
Odpisz
2 września 2021, 19:07
@TrueStoryGuy: No bo spójrz ile robi
Odpisz
Edytowano - 2 września 2021, 19:23
@Ignisus: Reklamowanie i monopol. Tak naprawdę niewiele robią, bo są na te zmiany lub rzekome nowości gotowi, bo mieli to w planach. Hucznie próbują przyciągnąć uwagę czymś co jest dość oczywiste, bądź głupie, jednak co za tym idzie w większości jakość tego wszystkiego jest kijowa. W tym przypadku można dostrzec wiele wad, jak medyczna konsultacja z kimś kto może nie być lekarzem lub pośrednictwo w kontakcie z lekarzami za dopłatą, bo mają na to budżet. Pieniądze i personel gra tu dużą rolę, mając obydwie rzeczy możesz podbić rynek byle gównem.
Odpisz
3 września 2021, 08:47
@Ignisus: Żabka ma dobry marketing, ale nadal jest w kij droga i nie ma jej na wsiach
Odpisz
Edytowano - 2 września 2021, 20:17
Takie:
Odpisz
2 września 2021, 18:14
Chodzące
Odpisz
2 września 2021, 17:05
jest już alternatywa dla NFZ, to teraz pozostaje czekać, aż żabka wprowadzi alternatywę dla ZUS
Odpisz