Czy ja oddycham za głośno?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Mało znany szczegół
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2021, 21:59
Z drugiej strony, ludzie się czepiają introwertyków i taktują ich często jako piwniczaki i ogółem wyalienowanych ludzi w zlym tego slowa znaczeniu. A życie wcale nie jest czarno biale, wiec jak ktos ma problem z tym, ze czlowiek lubi byc czasem sam to już lepiej jak zamknie morde. Dlatego podoba mi się ten tekst...
Odpisz
9 września 2021, 00:48
@Annx90: Prawda jest taka, że ekstrawertyków namawiają do zamknięcia się i zastanowienia nad sobą. To nie jest tak, że nikt.
Natomiast każdy ma gdzieś ambiwertyków. To jest osobowość pomiędzy introwertykiem, a ekstrawertykiem. Uważam ją za najbardziej stabilną i sam jestem takim ambiwertykiem.
Odpisz
9 września 2021, 00:54
@Lord_Endless: +1 Ja tak samo
Odpisz
6 września 2021, 07:09
rel, tylko że jestem ambiwertyczką
Odpisz
7 września 2021, 21:53
@nwmjakomdacnazwexd: same
Odpisz
6 września 2021, 07:16
Wiecie... Introwersja i fobia społeczna to nie jest to samo...
Odpisz
6 września 2021, 07:26
A kto tak w ogóle tu powiedział. Dużo osób po prostu czuje poczucie winy gdy coś źle zrobi tym bardziej gdy czują się troszkę wyobcowani.
Odpisz
3 września 2021, 16:16
Łi liw in e soszieti
Odpisz
6 września 2021, 07:12
@AlPoziomka:
Odpisz
6 września 2021, 07:05
https://youtu.be/ikw4V_x-CFI
Taki wygląd wasz "introwertycy"
Odpisz
6 września 2021, 05:36
Rel
Odpisz
6 września 2021, 00:51
Rel, dlatego nie wchodzę już w relacje towarzyskie
Odpisz
Edytowano - 5 września 2021, 22:07
i potem myśle o tym przez reszte dnia i powraca to do mnie w randomowych momentach mojego życia, najczęściej przed snem. A najlepsze jest to że wszyscy inni którzy brali udział w tym incydencie dawno już o tym zapomnieli, bo było to dla nich nieistotne
eh zycie w spolczenstwie
Odpisz
5 września 2021, 22:56
@polska_cebulka: Często mam tak samo
Odpisz
5 września 2021, 21:44
Rel
Odpisz
5 września 2021, 21:41
Rel
Odpisz
5 września 2021, 21:19
Rel
Odpisz
5 września 2021, 21:16
Rel w każdym miejscu publicznym
Odpisz
3 września 2021, 17:31
To ja w szkole
Odpisz
3 września 2021, 15:48
ja tak mialem 3 lbo 4 razy dzis
Odpisz
3 września 2021, 15:48
@RommSter: rel, ja tak samo
Odpisz