Może byś tak w końcu mnie nakarmił?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2014, 18:00
każde lubię to to dla niego jeden chrupek
Odpisz
5 marca 2014, 17:07
Moje psy tłuką miską o podłogę...jakby spokojnie trzymały miskę w zębach to pewnie by długo czekały na jedzenia, a tak to mają od razu.
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2014, 10:14
oczywiście ale tylko za twoją rozbrajającą minkę :)
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2014, 11:09
@loloja: ile ty masz lat ...7?... "rozbrajająca minka" .. litości.. weż wyjdź i wróć wtedy kiedy będziesz mniejszym idiotą niż jesteś...
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2014, 11:18
@Nyroe: po prostu kocham zwierzęta a ty tu od razu że jestem idiotą ogarnij się bo jeśli nie kochasz zwierząt to nie masz prawa nazywać się człowiekiem
Odpisz
2 marca 2014, 11:21
@loloja: ja pier.. kto ci powiedzial, ze nie kocham zwierząt?
Odpisz
2 marca 2014, 11:25
@Nyroe: Widzę, że ktoś ma dzisiaj zły humor...
Odpisz
2 marca 2014, 11:26
@Nyroe: oj uwierz mi twój komentarz zdradza więcej niż myślisz wszystko na nim widać co sądzisz o zwierzętach
Odpisz
2 marca 2014, 11:26
@fruszerka: jak mam miec dobry jak ten idiota mnie wkurzyl?
Odpisz
2 marca 2014, 11:27
@loloja: lubie zwierzęta.. ale nie mówie, ze są słodkie czy jakieś takie.. nigdy ich nie jadłem np. psa w odróżnieniu od ciebie
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2014, 11:28
@Nyroe: Wkurzył Cię "rozbrajającą minką"? A może po prostu szukasz zaczepki?
Odpisz
2 marca 2014, 11:28
@Nyroe: Nie rozmawiaj z idiotą bo sam możesz się nim stać.
Odpisz
2 marca 2014, 11:29
@Nyroe: Na ch.uj się do nie rzucasz może lubi zwierzęta i ich ,,słodkie minki'' ja dam temu 1 rzecz jasna ale jej się to może podobać każdy ma swój gust więc nie obrażaj lolojli tylko dlatego że podobał jej się jakiś piesek
Odpisz
2 marca 2014, 11:29
@gelo1238: o.. no właśnie i tym zakończę rozmowe...
Odpisz
2 marca 2014, 11:30
@Bilolus1: z tego co wiem to "loloja" to on.. ale ok moze płeć zmienił
Odpisz
2 marca 2014, 11:34
@Bilolus1: Nie rozumiem tego co napisałeś...
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2014, 11:40
@Bilolus1: ja nie jestem "nią" tylko "nim"
Odpisz
2 marca 2014, 11:43
@Nyroe: ja nie jadam psów chodzi mi tylko że słodki oznacza że uroczy ale jak widać jesteś zbyt niedorozwinięty i prymitywny żeby to zrozumieć
Odpisz
2 marca 2014, 11:48
@loloja: i kto to mówi
Odpisz
2 marca 2014, 11:52
@loloja: Daj spokój, widzisz przecież, że gość zaczął nieciekawie dzień i chce się po prostu wyładować.
Odpisz
2 marca 2014, 12:24
@fruszerka: masz rację nie warto rozmawiać z prymitywami
Odpisz
2 marca 2014, 13:09
@loloja: Oić pomyłka twój nick sugeruje coś innego
Odpisz
2 marca 2014, 16:50
@loloja: Tak właściwie to nie sądzę, że trzeba KOCHAĆ zwierzęta, żeby nazwać się człowiekiem. Wystarczy je szanować.
Odpisz
2 marca 2014, 16:53
masz rację ale on nie wykazuje nic nawet żeby je szanował
Odpisz
2 marca 2014, 17:03
@loloja: Z niektórymi szkoda czasu się pierniczyć, takich ludzi określam na dwa możliwe sposoby: "DUPEK" albo "TROLL" :)
Odpisz
2 marca 2014, 17:55
masz rację no cóż widać dupków i trolli to na jeja nie brakuje ale zdecydowanie wolę trollów bo dupki są po prostu wredni a trolle tylko udają żeby było śmiesznie
Odpisz
2 marca 2014, 14:08
Jaki on uroczy
Odpisz
2 marca 2014, 12:38
Czytając komentarze polecam wziąć popcorn i się zajadać.
Odpisz
2 marca 2014, 11:18
Nie.
Odpisz
2 marca 2014, 10:29
dobrze coś za coś jak loloja chcę zobaczyć twoją rozbrajającą minkę
Odpisz