Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kaka1

20 maja 2014, 18:00

każde lubię to to dla niego jeden chrupek

Avatar Nessi

5 marca 2014, 17:07

Moje psy tłuką miską o podłogę...jakby spokojnie trzymały miskę w zębach to pewnie by długo czekały na jedzenia, a tak to mają od razu.

Avatar loloja

Edytowano - 2 marca 2014, 10:14

oczywiście ale tylko za twoją rozbrajającą minkę :)

Avatar Nyroe

Edytowano - 2 marca 2014, 11:09

@loloja: ile ty masz lat ...7?... "rozbrajająca minka" .. litości.. weż wyjdź i wróć wtedy kiedy będziesz mniejszym idiotą niż jesteś...

Avatar loloja

Edytowano - 2 marca 2014, 11:18

@Nyroe: po prostu kocham zwierzęta a ty tu od razu że jestem idiotą ogarnij się bo jeśli nie kochasz zwierząt to nie masz prawa nazywać się człowiekiem

Avatar Nyroe

2 marca 2014, 11:21

@loloja: ja pier.. kto ci powiedzial, ze nie kocham zwierząt?

Avatar fruszerka

2 marca 2014, 11:25

@Nyroe: Widzę, że ktoś ma dzisiaj zły humor...

Avatar loloja

2 marca 2014, 11:26

@Nyroe: oj uwierz mi twój komentarz zdradza więcej niż myślisz wszystko na nim widać co sądzisz o zwierzętach

Avatar Nyroe

2 marca 2014, 11:26

@fruszerka: jak mam miec dobry jak ten idiota mnie wkurzyl?

Avatar Nyroe

2 marca 2014, 11:27

@loloja: lubie zwierzęta.. ale nie mówie, ze są słodkie czy jakieś takie.. nigdy ich nie jadłem np. psa w odróżnieniu od ciebie

Avatar fruszerka

Edytowano - 2 marca 2014, 11:28

@Nyroe: Wkurzył Cię "rozbrajającą minką"? A może po prostu szukasz zaczepki?

Avatar gelo1238

2 marca 2014, 11:28

@Nyroe: Nie rozmawiaj z idiotą bo sam możesz się nim stać.

Avatar Bilolus1

2 marca 2014, 11:29

@Nyroe: Na ch.uj się do nie rzucasz może lubi zwierzęta i ich ,,słodkie minki'' ja dam temu 1 rzecz jasna ale jej się to może podobać każdy ma swój gust więc nie obrażaj lolojli tylko dlatego że podobał jej się jakiś piesek

Avatar Nyroe

2 marca 2014, 11:29

@gelo1238: o.. no właśnie i tym zakończę rozmowe...

Avatar Nyroe

2 marca 2014, 11:30

@Bilolus1: z tego co wiem to "loloja" to on.. ale ok moze płeć zmienił

Avatar gelo1238

2 marca 2014, 11:34

@Bilolus1: Nie rozumiem tego co napisałeś...

Avatar loloja

Edytowano - 2 marca 2014, 11:40

@Bilolus1: ja nie jestem "nią" tylko "nim"

Avatar loloja

2 marca 2014, 11:43

@Nyroe: ja nie jadam psów chodzi mi tylko że słodki oznacza że uroczy ale jak widać jesteś zbyt niedorozwinięty i prymitywny żeby to zrozumieć

Avatar Nyroe

2 marca 2014, 11:48

@loloja: i kto to mówi

Avatar fruszerka

2 marca 2014, 11:52

@loloja: Daj spokój, widzisz przecież, że gość zaczął nieciekawie dzień i chce się po prostu wyładować.

Avatar loloja

2 marca 2014, 12:24

@fruszerka: masz rację nie warto rozmawiać z prymitywami

Avatar Bilolus1

2 marca 2014, 13:09

@loloja: Oić pomyłka twój nick sugeruje coś innego

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2014, 16:50

@loloja: Tak właściwie to nie sądzę, że trzeba KOCHAĆ zwierzęta, żeby nazwać się człowiekiem. Wystarczy je szanować.

Avatar loloja

2 marca 2014, 16:53

masz rację ale on nie wykazuje nic nawet żeby je szanował

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2014, 17:03

@loloja: Z niektórymi szkoda czasu się pierniczyć, takich ludzi określam na dwa możliwe sposoby: "DUPEK" albo "TROLL" :)

Avatar loloja

2 marca 2014, 17:55

masz rację no cóż widać dupków i trolli to na jeja nie brakuje ale zdecydowanie wolę trollów bo dupki są po prostu wredni a trolle tylko udają żeby było śmiesznie

Avatar natkos

2 marca 2014, 14:08

Jaki on uroczy

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2014, 12:38

Czytając komentarze polecam wziąć popcorn i się zajadać.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2014, 11:18

Nie.

Avatar messiu

2 marca 2014, 10:29

dobrze coś za coś jak loloja chcę zobaczyć twoją rozbrajającą minkę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Młodzi gniewni

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka