Nie ma to jak przybić piątkę z rysiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Wielka przygoda
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2016, 17:08
To nie jest żaden ryś ani żbik.
To jest Khajiit.
Odpisz
5 marca 2014, 18:06
tak i tak to dla mnie kotek
Odpisz
5 marca 2014, 15:00
Rysiek co ty tam robisz? Wracaj do domu, bo nie będzie kolacji!
Odpisz
5 marca 2014, 06:13
Wydaję mi się, że to jest żbik. :)
Odpisz
5 marca 2014, 06:31
@flamefrost20: Wydaje mi się, że być może masz rację.
Odpisz
5 marca 2014, 08:00
@flamefrost20: Wydaje mi się, że mylisz żbika z rysiem.
Odpisz
5 marca 2014, 08:00
@flamefrost20: Co pan chrzanisz? To ryś jak nic. Żbiki wyglądają jak zwykłe koty domowe, a rysie mają charakterystyczne pędzelki na uszach, poza tym zdjęcie ewidentnie ze Stanów, a gdzie tam masz żbiki?
Odpisz
5 marca 2014, 10:39
@Pstrong_Maciej: A mi się wydaje ,że to w 100% jest ryś :)
Odpisz
5 marca 2014, 11:53
@Fantie: To je ryśiu a nie żbik i masz racje :)
Odpisz
5 marca 2014, 12:54
@KapitanOczywisty: Rysiu jak już ;p
Odpisz
5 marca 2014, 14:12
@Fantie: Literówka :)
Odpisz
25 kwietnia 2017, 19:51
@flamefrost20: Poprostu to jest kot i tyle.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 20:12
@szliwierka: Odpowiadasz na trzyletni komentarz. :T
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 20:14
@flamefrost20: To moje hobby :V
Odpisz
5 marca 2014, 08:19
Piątki nie przybił.
Odpisz