Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2021, 15:04
Ja jestem na humanie, 26 bab i 8 chłopów pozdro
Odpisz
8 września 2021, 15:28
@olimpicYT3356: 28 bab 5 chopaków ,też human
Kto ma gorzej niech przebije
Odpisz
9 września 2021, 01:04
23 bab i 3 chłopów + human jest z biol-chem w jednej klasie.
Odpisz
21 września 2021, 18:54
@olimpicYT3356: ej bez kitu też jestem na humanie i mam tyle samo dziewczyn i chłopów
Odpisz
8 września 2021, 18:23
My informatycy mamy całą bibliotekę artów r34 dodatkowo nudesy jak jakieś inne wysyłały. Plus niektóre są niczym karty z pokemon, super rzadkie, bo osoba je wstawiająca umarła z niewyjaśnionych przyczyn.
Odpisz
8 września 2021, 15:37
a technik programista?
Odpisz
Edytowano - 8 września 2021, 14:08
U mnie w klasie jest 33 chłopa i zero dziewczyn.
Odpisz
8 września 2021, 14:05
Nie rel
Odpisz
4 września 2021, 21:01
moja kuzynka poszłą na informatyka. jest jedyną dziewczyną w klasie
Odpisz
4 września 2021, 17:27
Rel, technik teleinformatyk pozdrawia
Odpisz
4 września 2021, 16:15
Jestem na techniku informatyku i na 4 klasy mam 2 dziewczyny więc rel
Odpisz
4 września 2021, 15:24
Jestem na Techniku Informatyku plus jeszcze klasie mundurowej i na 32 osoby w klasie mam 4 dziewczyny więc nie rel.
Odpisz
4 września 2021, 15:35
@krzysiulka10: kto powiedział że którakolwiek będzie tobą zainteresowana :^)
Odpisz
4 września 2021, 15:45
jesli wziąć tego mema od końca, to wyjdzie historia Lumi
Odpisz