Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar olimpicYT3356

8 września 2021, 15:04

Ja jestem na humanie, 26 bab i 8 chłopów pozdro

Avatar
Knull

8 września 2021, 15:28

@olimpicYT3356: 28 bab 5 chopaków ,też human

Kto ma gorzej niech przebije

Avatar randomowy_gosc

9 września 2021, 01:04

23 bab i 3 chłopów + human jest z biol-chem w jednej klasie.

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

21 września 2021, 18:54

@olimpicYT3356: ej bez kitu też jestem na humanie i mam tyle samo dziewczyn i chłopów

Avatar Avcio01

8 września 2021, 18:23

My informatycy mamy całą bibliotekę artów r34 dodatkowo nudesy jak jakieś inne wysyłały. Plus niektóre są niczym karty z pokemon, super rzadkie, bo osoba je wstawiająca umarła z niewyjaśnionych przyczyn.

Avatar Kargon2

8 września 2021, 15:37

a technik programista?

Avatar Rascal

Edytowano - 8 września 2021, 14:08

U mnie w klasie jest 33 chłopa i zero dziewczyn.

Avatar Errror_Sans

8 września 2021, 14:05

Nie rel

Avatar kamilowski2004

4 września 2021, 21:01

moja kuzynka poszłą na informatyka. jest jedyną dziewczyną w klasie

Avatar szyper2006

4 września 2021, 17:27

Rel, technik teleinformatyk pozdrawia

Avatar flashpoolbanxso

4 września 2021, 16:15

Jestem na techniku informatyku i na 4 klasy mam 2 dziewczyny więc rel

Avatar krzysiulka10

4 września 2021, 15:24

Jestem na Techniku Informatyku plus jeszcze klasie mundurowej i na 32 osoby w klasie mam 4 dziewczyny więc nie rel.

Avatar
Konto usunięte

4 września 2021, 15:35

@krzysiulka10: kto powiedział że którakolwiek będzie tobą zainteresowana :^)

Avatar struskawka

4 września 2021, 15:45

jesli wziąć tego mema od końca, to wyjdzie historia Lumi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Co za przypadek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Znak czasów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka