Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hiholatek

6 września 2021, 15:57

Czemu koci soft? Z której strony lisy mają coś podobnego z kota? (By nie było, że mam coś do kotów, kocham kotki, ale dla mnie lisy to miastowe wilki, już prędzej szopy bym porównała z kotem)

Avatar Towarzysz777

4 sierpnia 2024, 13:36

@Hiholatek: Jeśli jeszcze żyjesz to poczytaj artykuł o lisach na wikipedii to się dowiesz

Avatar Hiholatek

4 sierpnia 2024, 16:44

@Towarzysz777: ,,Lis[16] (Vulpes) – rodzaj ssaków drapieżnych z rodziny psowatych (Canidae)" Angielska wikipedia: ,,Foxes are small-to-medium-sized omnivorous mammals belonging to several genera of the family Canidae."
Canidae- is a biological family of dog-like carnivorans, colloquially referred to as dogs, and constitutes a clade.
Przepraszam, ale nie wiem o co ci chodzi.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 sierpnia 2024, 18:29

@Hiholatek: Aha, kilka miesięcy temu był tam wpis że lis mimo że należy do psowatych to ma psychikę kota i behawioryści przypisują mu dużo kocich cech i stąd były dyskusje czy to pies czy kot, widać jacyś admini edytowali ten fragment

Avatar Hiholatek

4 sierpnia 2024, 19:11

@Towarzysz777: imo wiesz... to wikipedia jednak... mimo gdyby się okazało, że lis należy do kotów to byłabym tak samo zaskoczona w momencie w którym dowiedziałam się, że hiena należy do kotokształtnych.

Avatar remigiuszkam8

5 września 2021, 09:11

Lisy są jak:

Avatar Darwidx

6 września 2021, 13:36

@remigiuszkam8: Najlepsze, kochane i słodkie.

Avatar PieselWojownik

6 września 2021, 15:14

@remigiuszkam8: I pliki dźwiękowe Linuxa

Avatar Darwidx

6 września 2021, 13:35

Weź się odemnie odpie.... ! Zrobiłem Ci coś ? To oni podj...li mi asety i to bez zapytania.

Avatar Zacmiony

5 września 2021, 08:16

No rzeczywiście ciekawa teoria że 3 w nocy

Avatar DeMajkel

6 września 2021, 11:53

@Zacmiony: a nie że Jerry robi zeza?

Avatar Zacmiony

6 września 2021, 12:54

@DeMajkel: o kurde
Ciekawy punkt widzenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tacy sami, a ściana między nami

Phi!

To się nie może nie udać

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka