Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AgnieszkaKielbasowska228

5 września 2021, 10:23

A najlepsze, że to już drugi reboot

Avatar PieselWojownik

19 kwietnia 2022, 15:10

@AgnieszkaKielbasowska228: Co było pierwszym? Początek cgi czy Big World Big Adventures?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 kwietnia 2022, 15:57

Avatar Kopernikol

5 września 2021, 10:30

nie no, styl tej animacji jest nawet akceptywalny....
ale wciąż będę woleć starego Tomka.

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

5 września 2021, 10:48

@Kopernikol: Bardziej od kreski martwi mnie lekkość przemieszczania się pociągów.

Avatar PieselWojownik

19 kwietnia 2022, 15:09

@AgnieszkaKielbasowska228: W jednym odcinku tego czegoś Gabryś przeskoczył nad wagonem. To jest straszne co oni robią z tą serią.

Avatar Kleembus

9 grudnia 2021, 10:13

Co to k...a jest za dzieło szatana?

Avatar Boberek00

Edytowano - 5 września 2021, 10:23

Ta animacja komputerową wyglądała lepiej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Krawiec_legit

28 września 2021, 17:04

@OwOcomedy: No, nawet podczas trwania 3 i4 sezonu mu sie malo podobaly niektore odcinki, np. pytal sie, dlaczeo lokomotywa mialaby byc milosnikiem natury, albo, ze na potrzeby serii calkowicie zmienili
prawdziwa istorie, ktora pojawila sie w ksiazkac

Avatar OwOcomedy

28 września 2021, 17:24

@Krawiec_legit: nooooo, i jeden odcinek go strasznie drażnił bo ponoć drzewa były za blisko torów

Avatar
Konto usunięte

19 września 2021, 19:23

Avatar DRAGON_POLSKA

5 września 2021, 10:19

stare kreskówki: istnieją
cartoon network i inne korporacje ścigające się w kto bardziej ja spie....i

Avatar OwOcomedy

5 września 2021, 11:02

@DRAGON_POLSKA: jak na razie Mattel wygrywa bo spie....ił wszystko, od wyglądu po zabawki

Avatar
Konto usunięte

5 września 2021, 11:52

@DRAGON_POLSKA: Natomiast jeśli chodzi aby stworzyć nowe, ...jowe to Disney z StarWarsami jest już na Jowiszu

Avatar
Konto usunięte

9 września 2021, 23:12

@DRAGON_POLSKA: No jeśli chodzi o spie... to Cartoon Network tu na prowadzeniu..
Taki Disney stworzył reboot Ducktales które trzyma dobry poziom, moim zdaniem nawet lepszy niż oryginał.

Avatar MrD108

8 września 2021, 19:46

Co to k...a jest?!

Avatar pan_szczekoscisk

8 września 2021, 19:52

@MrD108: horror

Avatar pan_szczekoscisk

8 września 2021, 18:57

normalnia szczęka mi odpadła jak to zobaczyłem

Avatar
Konto usunięte

8 września 2021, 13:30

Okej, o co chodzi? Nie rozumiem. Mnie też irytuje kiedy fajne kreskówki zostają zmienione w jakieś byle co, w rodzaju "Teen Titans:Go!", ale taka zmiana to coś więcej niż zmiana stylu graficznego. Czy może chodzi o tę pętlę? Naprawdę nie rozumiem. Są kreskówki które rzeczywiście zostały zepsute, ale czepiać się tylko dlatego że trochę zmieniła się grafika? No... No nie rozumiem.

Avatar Krawiec_legit

8 września 2021, 17:57

Nie zmieniła się tylko grafika, ale zj...li wszystko, całkiem jak w TEEN TITANS GO!

Avatar
Konto usunięte

8 września 2021, 12:16

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

8 września 2021, 13:23

@EteriusDragnilNatsu: Dlatego zamierzam się zaangażować w Polską politykę. Mam pieniądze, doświadczenie, idę na studia psychologiczne, a następnie ekonomiczne etc.

Jestem zwolennikiem kompromisu i centryzmu (balansu lewicy i prawicy), spełnianiem postulatów jak największej ilości grup społecznych, w jak najskuteczniejszej i prowadzącej do pozytywnych skutków formie

Avatar ioioio

8 września 2021, 16:32

dobry pomysł

Avatar Geraltzriviv

8 września 2021, 15:41

OOOOO NNNNNIIIIEEEEE

Avatar
Konto usunięte

8 września 2021, 12:17

I wyobraźcie se że dzisiejsze dzieci będą uważać to jako oryginał a poprzedniej, lepszej wersji nie będą znali

Avatar wiedeni

5 września 2021, 10:10

Co oni zrobili Tomkowi??
NIEEEE

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Tonie

5 września 2021, 20:37

@OwOcomedy: źle się wyraziłem o to mi chodziło że przed wyprawą na kontynent Tomek trzymał poziom a pierwsze pierwsze to animacje poklatkowe z plasteliny

Avatar OwOcomedy

5 września 2021, 21:58

@Tonie: a no racja

Avatar Schabowy_nie_mielony

5 września 2021, 15:36

rel

Avatar MrAtencja

5 września 2021, 11:53

*intensify reloads glock18*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To będzie bolało

Dwa oblicza

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka