Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2021, 14:18
Przeciętny enjoyer Rancza oraz przeciętny entuzjasta Miodowych Lat:
Odpisz
5 września 2021, 14:19
@PrequelFan: rel
Odpisz
5 września 2021, 14:35
@PrequelFan: mój stary miał jechać do lekarza. Tego samego dnia w necie pojawiło się zdjęcie, na którym siedzi na ławeczce żuli z Rancza
Odpisz
5 września 2021, 14:41
Odpisz
Edytowano - 5 września 2021, 14:42
@PrequelFan: Przeciętny oglądacz Daleko od Noszy:
Odpisz
5 września 2021, 15:39
@Nikodem8378: też rel
Odpisz
7 września 2021, 17:23
Czy ty właśnie nazwałeś Solejuka, Hadziuka, Stacha i Pietrka żulami?
Odpisz
7 września 2021, 18:21
@lary6: Znaczy Konsumentami Napojów Alkoholowych
Odpisz
7 września 2021, 20:37
Lepiej, dużo lepiej
Odpisz
8 września 2021, 07:45
nie zapomniaj że Pietrek byl sławnym piosenkarzem, hadziuk biznesmenem a solejuk dyrektorem biura partii i przy okazji milionerem
Odpisz
8 września 2021, 08:43
@Pro100WGebe: A Stachu partyzantem, do żołnierzy też trzeba mieć szacunek
Odpisz
7 września 2021, 16:52
osobiście polecam Polsat Go
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 20:08
@Legnicki: sprawdzałem opinie Polsat go na sklepie Play i jest 1,8 gwiazdki
Podobno tona reklam, aplikacja się psuje itd
Odpisz
7 września 2021, 20:09
@Jajoman320: reklamy przed obejrzeniem są warunkiem oglądania za darmo
Odpisz
7 września 2021, 21:14
@Legnicki: mówili że jest 10 reklam czy nawet więcej co jakieś 10 minut
Odpisz
8 września 2021, 06:38
@Jajoman320: u mnie są tylko 2 minuty reklam przed odcinkami
Odpisz
8 września 2021, 07:03
@Legnicki: to nie wiem, choć jak to pobrałem to mi raz się telefon zamroził i musiałem zresetować
Odpisz
8 września 2021, 07:25
@Jajoman320: ja z tego na komputerze korzystam
Odpisz
7 września 2021, 21:52
Tak bez kontekstu
Odpisz
7 września 2021, 20:47
Ipla lepsza bo włatcy móch
Odpisz
7 września 2021, 21:07
@Zimowiec: Nie ma już IPLI, jest jakieś durne Polsat box go co się za niego płaci.
Odpisz
7 września 2021, 21:07
@loginX: o nie!
Odpisz
7 września 2021, 20:27
Określe to tak, gówno prawda
Odpisz
7 września 2021, 18:54
Wstaje jak co dzien rano i sie okazało że świat poj...ło
Odpisz
7 września 2021, 18:47
TV*
Odpisz
7 września 2021, 18:47
@Sebzer: TV***** ***
Odpisz
7 września 2021, 17:47
Fakt, ze TVP jest popierane jako lepsze, bo darmowe, dodaje temu polskości i logiki
Odpisz
7 września 2021, 17:21
Ranczo > jakikolwiek popularny serial na Netflix
Odpisz
5 września 2021, 16:11
Hatfu tvp
Odpisz
5 września 2021, 17:11
@adm1271: xD odróżnij oglądanie propagnady tvp, a normalnie oglądanie rzeczy które tam są, zwłaszcza że na TVP seriale nie ma wiadomości geniuszu
Odpisz
5 września 2021, 15:09
Czy tylko wg. mnie TVPiSy są najgorszymi stacjami w polsce?
Odpisz
5 września 2021, 15:40
@Schabowy_nie_mielony: najgorsze są stacje disco polo
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 17:24
@Schabowy_nie_mielony: TVN, i inne również TVP
Odpisz
7 września 2021, 17:48
@Schabowy_nie_mielony: TeleVizja Propaganda najgorsza
Odpisz
7 września 2021, 17:49
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: według mnie jest na równi z TVN tak samo kłamią i jeden na drugiego zrzuca. Dla mnie Polsat jest bardziej jakoś lepszy.
Odpisz
7 września 2021, 20:46
@loginX: tylko że TVN to nie polska stacja
Odpisz
8 września 2021, 07:47
@Zimowiec: a mi się wydawało że mówią po Polsku
Odpisz
8 września 2021, 07:48
@Zimowiec: tvn samo w sobie jest polskie, a zarządzanie ma chyba amerykańskie
Odpisz
8 września 2021, 07:49
@Ogladacz: dokładniej to inwestora
Odpisz