Co jest z naszym gatunkiem nie tak?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ikony
A jednak zrobili to w ten sposób
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2021, 10:40
Uważam że ludzie niemowlęta są urocze
Odpisz
13 września 2021, 11:52
@lary6: no chyba że płaczą
Odpisz
7 września 2021, 14:02
Technicznie to chyba dlatego, że głowy ludzkich niemowląt są zbyt potężne, by matka mogła je trzymać w łonie dłużej, niż 9 miesięcy, dlatego wszystkie noworodki zaczynają wyglądać jak człowiek dopiero po paru miesiącach.
Odpisz
13 września 2021, 11:51
@Rozpakowany: małe dzieci są urocze...no chyba że dopiero co się urodziły lub płaczą, to już nie
Odpisz
8 września 2021, 17:08
Dla mnie to człowiątko pasuje byle by było coś innego
Odpisz
8 września 2021, 16:43
Jak dla mnie najsłodsze są małe liski
Aczkolwiek liski są zawsze słodkie
Odpisz
7 września 2021, 21:25
Nk szablon
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 10:23
Dla mnie najsłodsze tuż po wykluciu są małe wężyki, szczególnie pytony bo mają pyszczki w stylu " :3 "
A dzieciory są okropne
Odpisz
7 września 2021, 10:27
@Veeebs: Więc daj dzieci do pożarcia wężom
Stonks
Odpisz
7 września 2021, 10:29
@MENEL1239: węże mają trudności z połykaniem ludzi (zwykle przez ramiona) więc musialby to być jakiś noworodek i to podany dość dużemu wężowi, może np boa
Odpisz
7 września 2021, 10:38
@Veeebs: Emm... Czy żartowanie z mordowania ludzi to nie jest lekka przesada? Wszystko ok?
Odpisz
7 września 2021, 10:40
to nie mordowanie ludzi tylko karmienie zwierzątek :3
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 10:40
@Veeebs: Czyli jest z tobą dużo nie tak, nie ma sensu się kłócić, ponieważ jeja jest przepełnione trollami, depresją i ludźmi aspołecznymi, którzy najprawdopodobniej ci pomogą etc.
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 10:43
jestem tym typem osoby która chce mieszkać na odludziu i zamiast dzieci mieć hodowlę gadów, to jasne że jestem pie....nięta
I nie chce zadnej pomocy bo dobrze mi z tym
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 10:44
@Veeebs: dlatego trzeba wprowadzić jakąś odmianę socjalizmu
Odpisz
7 września 2021, 10:48
co ma socjalizm do tego że lubię węże
Odpisz
7 września 2021, 10:56
@Veeebs: Jakby był socjalizm, to ludzie byli by normalni i żyło by im się lepiej. Nawet taka parodia socjalizmu jak PRL odbudował Polskie miasta i demografię w zawrotnym tępie, zapewniając pracę i mieszkania do swoich obywało
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 11:16
@Veeebs: Wężę są zajebiste chciałbym też mieć jednego
Odpisz
7 września 2021, 11:54
przepraszam ale co jest nienormalnego w tym że ktoś lubi bardziej egzotyczne zwierzęta lub w tym że ktoś nie chce mieć potomstwa? Dla mnie dzieci to sama udręka i wiem że nie dałabym rady ich dobrze wychować a może nawet pokochać więc po prostu nie robię sobie dzieci dla dobra ogółu, żebym sama nie cierpiała z wrażeniem że zmarnowałam sobie życie, żeby dzieci nie cierpieli przez złą sytuację w domu, żeby otoczenie nie cierpiało przez możliwe problemy dzieci (które mogą przez to np mieć problemy z agresją, idk mogłyby różne reagować na swoje przeżycia)
Odpisz
7 września 2021, 14:07
@Veeebs: Nienormalne - coś co nie jest normą/większością
Odpisz
7 września 2021, 16:57
nienormalne to raczej coś co odbiega od norm moralnych a nie coś co wyznaje po prostu mniejsza część osób
Np mniej jest osób homo.od hetero a jakoś badania potwierdzają że homoseksualizm jest normalny
Albo mniej jest nastolatków słuchających muzyki klasycznej od nastolatków słuchających rapu a to też nie jest uważane za nienormalne
Odpisz
7 września 2021, 16:04
ja tam uważam że mówienie "ludziątka" jest po prostu dziwne
Odpisz
6 września 2021, 10:08
Czemu "ludzkie dzieci", a nie "ludziki"?
Odpisz
7 września 2021, 12:26
@AgnieszkaKielbasowska228: bo niemowlęta
Odpisz
7 września 2021, 13:57
@AgnieszkaKielbasowska228: Ludzięta
Odpisz
7 września 2021, 13:39
Wtf? Dzieci są przeurocze, to z wami jest coś nie tak.
Odpisz
8 września 2021, 00:17
Zwłaszcza jak drzą ryja i srają do pieluch, nie no rozkoszne słodziaki
Odpisz
7 września 2021, 13:28
No nie wiem.. może umawiają się na kolację i mowia, co przyrządzą?
Odpisz
7 września 2021, 13:21
Małe szopy, surykatki itd...
Odpisz
6 września 2021, 10:54
Małe dzieci są urocze
Nie, nie niemowlęta. Łysymi i ślepym po urodzeniu kotami się nie zachwycamy, to i łysymi dziećmi nie, mówię o trochę większych
Odpisz
7 września 2021, 10:42
@Myszkapl: nie wiem, ja tam mam siostrę w wieku czterech lat i nie jest ani trochę słodka kiedy drze ryja, sra gdzie popadnie, drapie wszystkich wokół i rozpi.....a mi moje rzeczy
Odpisz
7 września 2021, 12:44
@Veeebs: Brzmi tak samo jak niewychowany kot
Odpisz
7 września 2021, 10:36
Duży muzg kosztem bulu przy porodzie i niedorozwinięciem dziecków
Odpisz
Edytowano - 7 września 2021, 10:13
rel, niezbyt smaczne
Odpisz
6 września 2021, 09:23
Mi się tam dzieci zdają słodkie uwu
Odpisz
6 września 2021, 09:51
@MatkaBoskaSowiecka: zwłaszcza jak wylatują przez okno
Odpisz
6 września 2021, 10:55
@Rhokai: Łał, jesteś taki krawędziowy i alternatywny :>
Odpisz
6 września 2021, 10:57
@MatkaBoskaSowiecka: nie, po prostu nie lubię dzieci bruh
Odpisz
6 września 2021, 19:40
@Rhokai: No właśnie o to mi chodziło, drogi towarzyszu
Odpisz
6 września 2021, 21:13
@MatkaBoskaSowiecka: emm, okej, trochę dziwne ale ok
Odpisz